x-kom hosting

A jednak poszło :P

Mattix95
utworzono
utworzono

Naczytałem się na necie że niektóre procesory ( celeronki ) kręcą się jak ... :) A więc postanowiłem podkręcić go : Intel Celeron 1200 MhZ .

Jak czytałem najwięcej można wydobyć z nich 1.60 GhZ ale to Prawie niemożliwe !!! Mało komu udaje się podkręcić go do tego stopnia żeby potem jeszcze się wstał :P ... .

A jednak muszę się pochwalić :) Mi się udało xD Wiem że jest on mimo 1.60 GhZ szmelcem ale sam fakt dokonania tego jest miły dla oka :P Dla udowodnienia Screen : :) Bawiłem się wtedy w Biosie i podniosłem częstotliwość taktowania szyny FSB czy jak się to mówi :) Co Ty o tym myślisz :P ? ( To 1200 MhZ nad tym oznacza jego orginalną częstotliwość taktowania :) )

Gość
komentarz
komentarz

Tualatin?

(BTW: Są lepsze programy do sprawdzania taktowania procesory np. CPU-Z)

Raxen
komentarz
komentarz

Zrob screena z CPU-Z z zakladki CPU i Memory :)

>PePeK<
komentarz
komentarz

patrząc na wyniki na hwbot to jakoś tak standardowe to OC 1,6GHz jest. Także chwalić się niema czym ale na początek przygody z OC fajny wynik

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.