x-kom hosting

AMD athlon

demi
utworzono
utworzono

Witam mam pytanie: czy procesor firmy AMD athlon 64x2 jest dobry???? i w jakiej cenie jest?

qn6
komentarz
komentarz

A o ktory konkretnie model ci chodzi? Najlepszy z tej serii (6400+) kosztuje okolo 450PLN.

kamilpod
komentarz
komentarz

Hm...zamiast takiego 6400 lepiej kupić e8400,podkręcić i sporo wydajniejszy jest od AMD.

tazman
komentarz
komentarz

Wszystko zależy od przeznaczenia, do czego chcesz uzywać,jesłi do gier i biura to AMD i Intel jak najbardziej, jeśli do gier grafiki 3D i obróbki wideo tylko Intel

demi
komentarz
komentarz

moj kolega chce mi sprzedac procesor firmy AMD athlon model 5000 za 150 zl czy to dobra cena???

qn6
komentarz
komentarz
moj kolega chce mi sprzedac procesor firmy AMD athlon model 5000 za 150 zl czy to dobra cena???

Jak uzywany to bym nie bral. Nowy w sklepie mozna kupic od 170PLN. 20 zlotych roznicy ale wiadomo... nowy to nowy.

demi
komentarz
komentarz

OK. WIELKIE dzieki za pomoc

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.