x-kom hosting

Jaki Procek?

TomSven
utworzono
utworzono

Witam.

Mam płytę główną : Epox EP-8RDA3(I)/8RDAE(I)

ID : 07/29/2004-nVidia-nForce-6A61BPAIC-00 (przynajmniej tak pokazuje mi program EVEREST).

Mój Procek to : AMD ATHLON XP, 1000 MHz

Chcę wymienić procek na lepszy i mam pytanie jakie procki pasują do tej płyty głównej który najlepiej kupić...proszę o pomoc z góry dziękuje.

Gość
komentarz
komentarz
Mój Procek to : AMD ATHLON XP, 1000 MHz

Musisz mieć źle ustawione FSB (100 zamiast 133) w biosie - bo nie było Athlona XP 1Ghz - najniższy to 1333Mhz (1500+)

ę wymienić procek na lepszy i mam pytanie jakie procki pasują do tej płyty głównej który najlepiej kupić...proszę o pomoc z góry dziękuje

wszystkie z socketu A - najlepsze rozwiązanie to zakup 2500+ i podkręcenie go na 3200+ a jeszcze lepsze to całkowita zmiana platformy.

jaki masz zasilacz?

qn6
komentarz
komentarz

Najlepszy procesor jaki przychodzi mi do glowy pod socket A to AMD Sempron 3300+ (2,2GHz), ale uwazaj bo model o identycznej nazwie byl tez pod socketem 754 i mial wtedy 2GHz. Podejrzewam jednak, ze Semprona 3300+ bedzie ciezko kupic...

Gość
komentarz
komentarz
Semprona 3300+ bedzie ciezko kupic...

Jest to wręcz niemożliwe (i nie opłacalne)

Raxen
komentarz
komentarz
Jest to wręcz niemożliwe (i nie opłacalne)

Nieoplacalne napewno, czy niezmozliwe sam nie wiem:

http://allegro.pl/item418087780_amd_sempro...00_nowy_gw.html

FrogsterPL
komentarz
komentarz

235 zł?! O ja... o.O Niemal 2x taniej można kupić Athlona 64 4000+ (inna sprawa, że jednordzeniówek i tak już nie ma za bardzo sensu brać, tym bardziej na Socket 939, który także jest już "wycofany" ze sprzedaży)...

Wg mnie fajnie by było zmienić platformę.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.