x-kom hosting

Usługa "NiM"

Slimeq22
utworzono
utworzono

Witam.

Mam Nokie 6103, dzisiaj dostałem wiadomość "czy uruchomić teraz opcję "NiM". Wcisnąłem "nie"...(podobno opcja płatna) Wiem mniej więcej o co w tym chodzi.

Jednak czegoś nie rozumiem, wiem że jeśli samemu chciało by się uruchomić tą opcję to podobno trzeba wysłać sms'a (tu też wybiera się na ile).

Raz już się kiedyś wpakowałem (wtedy kom na abonament) i buliłem za głupie wiadomości itp...teraz mam kom. na kartę i wolę unikać tego typu "niespodzianek"

Wchodząc w "Naciśnij i Mów" jest "Włącz NiM" więc raczej w nic się nie wpakowałem...wolałem się dowiedzieć bardziej obeznanych w tych sprawach Wesoły

n31T
komentarz
komentarz

W nic się nie wpakowałes :). Nawet jeśli dałbyś tak to wyskoczyło by ci że usługa nie gotowa lub nie aktywna.

pozdrawiam

Slimeq22
komentarz
komentarz

Podobno w Plusie, Mix Plus jest dostępna. Więc jeśli tak to co?

n31T
komentarz
komentarz

Usługę musisz aktywować, więc o nic się nie martw. Jeśli nawet zdarzyłoby się tak że miałeś już aktywną to mówisz, że wciskałeś "Nie" więc możesz spać spokojnie ;)

pozdrawiam

Slimeq22
komentarz
komentarz

Jeszcze jedno.

Czytam żeby w ogóle tą usługę aktywować należy wysłać sms'a. A u mnie pojawił się komunikat na wyświetlaczu. Podobno, da się (przytrzymując jakiś przycisk) wywołać to pytanko...Mam kom. z klapką i możliwe ze nie wyszedłem z czegoś stąd się to pojawiło...Ktoś wie?

n31T
komentarz
komentarz

W tym telefonie wywołuje się usługę NIM bodajże po lewej albo prawej stronie przyciskiem. Za każdym razem pyta się nas czy chcemy włączyć usługę, więc jeśli nie zaakceptowałeś tego to powtarzam po raz kolejny możesz spac spokojnie :). Poza tym mówiłeś że masz telefon na kartę więc sprawdź stan konta i będziesz bardziej spokojny.

pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.