x-kom hosting

Nowa grafika

Gość
utworzono
utworzono

Witam

Chcę wymienić grafikę na jakąś nowszą. Obecnie mam 7300GT galaxy 256 MB i zastanawiałem się nad kupnem jakiegoś geforce 8800 GT. Tylko czy zasilacz to pociągnie? Amacrox Warrior 400W

Dajcie jakieś propozycje z allegro...

wiem, że jest takich tematów na tony, ale jak zwykle w moim jest coś indywidualnego...

Lipton
komentarz
komentarz

Zasilacz pociągnie.

Napisz resztę sprzętu.

Gość
komentarz
komentarz
Napisz resztę sprzętu.

Po co :P

P5B, PDC E2180 i 2GB OCZ

PCIe oczywiście

Lipton
komentarz
komentarz

Kręcony E2180 ?

Jeżeli kręcony do 2.8-3.0 to bierz 8800GT TwinTecha.

Gość
komentarz
komentarz

Kręcony jeszcze nie był, ale będzie, ale i tak podkręcę go do 2,5-2,6GHz

http://www.allegro.pl/search.php?string=88...=Mozilla-search

i tak cena jest ta sama jak w przypadku tego asusa - tam jeszcze zapłacę za grę, której nawet nie wzucę do napędu, bo ostatnio RTSy mnie nie pociągają...

http://www.allegro.pl/item413597296_asus_g...gra_na_dvd.html

więc chyba ten TwinTech będzie lepszy. Ale jak z awaryjnością tej firmy?

Lipton
komentarz
komentarz

Nie słyszałem żeby ta karta się psuła.

Polecaliśmy tu ją wielokrotnie. Karta ma świetne chłodzenie.

Akahan
komentarz
komentarz

Ludzie wy polecacie 8800GT za 399zł! Kiedy za tą kasę można mieć 8800GTS

http://icomp.pl/produkty.php?sid=karty_graficzne-701

Warunek jest taki, że procek musi być na 3GHz podkręcony...

Lipton
komentarz
komentarz

Rzeczywiście, jeżeli za taką cenę można dostać 8800GTS to nie ma się nad czym zastanawiać.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

A ten Amacrox - to model AX400 czy AX450? Bo 400W to ma AX450... AX400 ma 350W; na upartego też powinien wystarczyć, ale może być głośny (wysokie obciążenie -> wysoka temperatura -> wysokie obroty wiatraka).

Gość
komentarz
komentarz

ax 400... wiem, że znamionową ma 350W. A procka do 3,0 na pewno nie podkręcę, bo jadę na boxowym chłodzeniu i nie zależy mi na kosmicznej wydajności... nie gram już w nowe gry, gram tylko w tego coda mojego i wystarczy mi 200fps... a dobrze myślę, że GT będzie mniej prądu żarła jak GTS? Nie wiem czy jeszcze nie szykuje się zmiana zasilacza ale nie ze względu na moc, tylko prawdopodobną awarię (temat w "obudowach..."). I jak coś to najpewniej kupiłbym AX450

ej ale w tym teście ten GT jest szybszy od GTS zawsze...

Akahan
komentarz
komentarz
ej ale w tym teście ten GT jest szybszy od GTS zawsze...

GTS jest szybszy i to o dosyć sporo, to jest nowszy 8800GTS, a nie ten z 320/640MB pamięci i jest wydajniejszy...

Lipton
komentarz
komentarz

W testach z Twintechem jest wersja G92, więc z 512mb szyną pamięci.

W tym teście lepiej wypada 8800GT OC, ale po OC 8800GTS to on będzie wydajniejszy.

  • 2 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

No to AX400 wystarczy? Zasilacz wymieniam, ale nie wiem, czy chce mi się dopłacać 20zł za 50W... w sumie wyjdzie mi 550zł, a to niespodziewany wydatek...

Add

Muszę kupić kartę, żeby wysłać kompa do serwisu i mieć drugiego sprawnego...

No i mam pytanie: cy Ta 8800GT TwinTecha będzie działać na komputerze z Celeronem 3,2 , 1GB DDR i Asusem P5GD1? Jest jeszcze opcja, że wysyłam kompa z 88 do serwisu, a 73 zostaje...

Lipton
komentarz
komentarz

Tak będzie chodzic z Celeronem.

Gość
komentarz
komentarz

A czy między tym TwinTechem a Galaxy 88 jest duża różnica? w cenie to 60 zł... a w wydajności? I tak pewnie nie wykorzystam potencjału TwinTecha, nie będę go kręcił, bo zasilacz już nie pierwszej klasy...

Add a może jeszcze ten 9600 TwinTecha? Który jest w tamtym teście?

Akahan
komentarz
komentarz
bo zasilacz już nie pierwszej klasy...

Aj tam dobry zasilacz jest :D

Dobrze mówisz, ja bym brał 9600GT, mimo, że wolniejszy od 8800GT to ten procek i tak każdą lepszą kartę będzie ograniczać.

Lipton
komentarz
komentarz

Po podkręceniu proca bierz 8800GT :)

Gość
komentarz
komentarz

Który procek?

Celeron to rozwiązanie chwilowe, żeby wysłać drugiego kompa do serwisu (z Pentiumem Dual Core 2,0). tego pentiuma na ostro podkręciłem do 2,7 i nic się nie podziało :D

Myślałem nad:

http://www.allegro.pl/item421589942_twinte...rmstr_24mc.html

Muszę się zmieścić w 400zł (a ten 88 twintecha jest droższy i już nie kosztuje 399 :/)

Lipton
komentarz
komentarz

No to jak będzie na 2.6Ghz to ok :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.