x-kom hosting

[ROZWI�ZANY]tracking cookies - bardzo prosze o pomoc!

Vingerti
utworzono
utworzono

witam serdecznie,

znalazlam Wasze forum poszukujac pomocy przy rozwiazaniu mojego problemu.

moj porgrami antywirusowy (norton) znajduje przy kazdym scanie nastepujace tracking cookies:

hp_garen@ad.stat.4u.pl

hp_garen@adstat.4u.pl

hp.garen"ad.yieldmanager.com

po wybraniu opcji "napraw" owszem poniekad to robi i wyswietla komunikat, ze bledy zostaly naprawione. jednak przy natychmiastowym kolejnym skanie ponownie wyswietla komunikat o znalezeniu powyzszych cookies.

ja nie znam sie na komputerach i nie mam pojecia co to jest. jednoczesnie bardzo mnie to stresuje, gdyz korzystam z komputera znajomego, ktory nie jest zbyt szczesliwy z powodu tego problemu.

bardzo prosze o pomoc, jakies wskazowki co to takiego te tracking cookies i jak sie tego pozbyc oraz uniknac w przyszlosci?

przepraszam, za brak polskich liter, ale pisze zza granicy.

serdecznie pozdrawiam!

bartox555
komentarz
komentarz

Kaspersky

Zainstaluj Wywal Viry jak chesz wywal kasperskego ale ja polecam kasperka on wszystko wywali

Vingerti
komentarz
komentarz

dziekuje za odpowiedz. mieszkam jednak za granica i nie mam dostepu do polskich programow. chyba, ze moge sciagnac to gdzies z sieci?

na tym komputerze nie moge niczego "wywalac", bo nie jest moj.

bartox555
komentarz
komentarz

www.torreny.org

Poszukaj z licencją

Vingerti
komentarz
komentarz

a jak mam zainstalowac kaspersky'ego bez wywalania nortona? tak jak pisalam, to nie moj komputer, wiec nie moge nic wywalac.

  • 1 miesiąc później...
tomasz102
komentarz
komentarz

ja też mam problem z Tracking.cookies skanuje AVG antyspyware i cały czas mam coraz cięcej tego rozumiem zę jest np PayPal bo to podobno jest do przelewów plik tym. ale cała reszta. Jak sie przed tym zabezpieczyć?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.