x-kom hosting

Problem z monitorem Samsung n713

konsior
utworzono
utworzono

Kupiłem w/w monitor już ponad rok temu i od jakiegoś czasu mam z nim następujący problem-

a mianowicie czasem gdy włączam kompa monitor się włączy lecz od razy gaśnie - po ponownym wyłączeniu sytuacja się powtarza- najlepszą metodą wtedy jest zresetowanie komputera - czasem trzeba zrobić to kilkakrotnie. Sytuacja ta nie zdarza się gdy już uda mi się go odpalić a ponownie zresetuje komputer- wtedy śmiga już bez problemów. Najczęściej takie problemy występują po dłuższym nie używaniu komputera mówię tu o np kilkunastu godzinach czasem jednak po długiej przerwie odpali bez problemów.

Sytuacja ta występuje odkąd z radeona 9800 z przymusu przeskoczyłem na gforca4 64mb ale to chyba nie ma znaczenia bo teraz gdy całkowicie przebudowałem kompa tzn- nowa płytka, grafika, i procek ta sytuacja się powtarza

Może ktoś z Was wie co może być grane i czy to jest wina monitora. Sprawdzenie na innym kompie nie do końca jest miarodajne, gdyż tak jak już mówiłem sytuacja ta nie zawsze ma miejsce

tazman
komentarz
komentarz

Zainstaluj nowe stery

konsior
komentarz
komentarz
Zainstaluj nowe stery

myślisz, że to ma jakiś wpływ skoro sytuacja występuje zaraz pod odpaleniu kompa??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.