x-kom hosting

[Rozwiązany]nVIDIA GeForce2 MX/MX400 a 22" monitor ;

Adamicki
utworzono
utworzono

Czy nVIDIA GeForce2 MX/MX400 na pewno obsłuży 22" panoramiczny monitor LCD w rozdzielczości 1680x1050? Przeznaczenie to internet i filmy. W gry nie gram.

Robaldinho
komentarz
komentarz

Raczej nie :| lepiej zainwestuj w najtańsza dobrą kartę AGP 4x/8x -> http://www.allegro.pl/item416649523_okazja...28_gwar_3m.html np coś takiego wystarczy aż nad to :) no i nie droga. (tak myślę, jeśli nie mam racji to poprawiać mnie :P )

heex307
komentarz
komentarz

Ja słyszałem, że mediony lubią się psuć. Ten GF 2, do internetu by wystarczył, ale przy filmach mógłby być za słaby. Lepiej kup jakąś kartę podobną do tej, którą podał robaldinho tylko nie z tej firmy ;)

Adamicki
komentarz
komentarz

A jakaś krzywda sie może monitorowi stać, jeśli karta go nie pociągnie? Zobaczcie, co znalazłem tutaj http://forums.nvidia.com/index.php?showtopic=55887 .

heex307
komentarz
komentarz

Monitorowi nie, ale filmy mogą się zacinać. Ja przez chwilę miałem GF3 na 19' i jak puszczałem film w jakiejś wyższej rozdzielczości to potrafił się przyciąć.

tazman
komentarz
komentarz

Monitorowi krzywdy nie wyrzadzisz karcie z pewnością, po prostu nie ma odpowiedniego akceleratora 3d aby obsłużyć tak dużą rozdzielczość, lepiej zainwestuj w używana kartę

sprocket
komentarz
komentarz

Witaj,

Dziś wieczorem testuję :

Monitor 22 cale LG WA228 z kartą Geforce2 Mx 400 , na duronie 1,1 z 256 mb ramu na Mbo AK32 . wnominalnej rozdziałce.......

Napiszę jak poszło .

Chcę odpalić filmy divx i dvd, żeby syn mógł pooglądać baje. Zobaczymy , sam jestem Ciekaw ..

Mam nadzieję że będzie chodzić......

Adamicki
komentarz
komentarz

Ja też, trzymam kciuki. Tam w anglojęzycznym linku, który zapodałem wyżej, jakiś koleś się zacieszał, że u niego na GF2 wszystko lata na dużej rozdziałce, ale co konkretnie zrobił, to nie czytałem, looknij tam w razie czego, jak zadziała u Ciebie to zarówno Ty, Twój syn i ja będziemy się cieszyć. :D

sprocket
komentarz
komentarz

Witam,

no jestem po podłączeniu Monitora 22'' LG M228WD.

Podłączyłem do durona 1,1 z kartą geforce 2 Mx 400, no i .....

Wszytko wstępnie hula, najnowsze drivery ze strony nividy i tej 1680x1050 nie było , ale wrzuciłem drivery monitora i się pojawiła . Zmieniłem i jazda,

na razie odpaliłem divx z przeskalowaniem na 1680x1050 i chodzi, odplaiłem dvd i też chodzi .

Na temat stabilności wypowiem się jutro jak coś obejrzę od dechy do dechy .

Na razie 22 robi duże wrażenie, nie wiem czy nie przesadziłem z tą wielkością >? ale zobaczymy , w końcu to też telewizor .....

pzodr

w razie pytań prosze pisac

Adamicki
komentarz
komentarz

Fajnie, że wszystko śmiga. Ja prawdopodobnie dopiero we wrześniu stanę się posiadaczem dwudziestodwucalówki i wtedy na pewno jakieś pytanie zadam. Pozdrawiam. :)

sprocket
komentarz
komentarz

Witam,

po oglądnięciu kilku filmów na dvd i divx, wszystko chodzi bez zarzutu. Fajnie że nie musiałem wymieniać karty (no i stary komp się przydał dla dzieciaka)

pozrd

  • 3 tygodnie później...
Adamicki
komentarz
komentarz

Dzięki, fajnie że wszystko śmiga. :)

Ok. Dzisiaj podłączyłem mój piękniusi nowiutki monitorek LG W2284F. Od razu w wyborze rozdzielczości pojawiły się nowe do wyboru i wszystko jest fajnie, aż mnie w oczy razi - taka zmiana po starym CRT. Jest natomiast pewna rzecz przy odpalanu AllPlayera i dawaniu Fullscreena. Mam większy obraz filmu w lewym górnym rogu i żeby mieć naprawdę full screen, to muszę sobie ręcznie przesunąć obraz na środek i powiększyć jego rozmiar. Co na to poradzić?

sprocket
komentarz
komentarz

Witaj,

W allplayerze nie jestem mocny,

spróbuj odpalać filmy subedit player.

Tam w opcjach można dostosować wyświetlaną rozdzieczość i przeskalować na natywną monitora 22 cale ,

pozrd

Adamicki
komentarz
komentarz

Dzięki. Okazuje się, że to tylko niektóre pliki tak odtwarza, na szczęście są w znacznej mniejszości, więc na razie zostaję przy tym odtwarzaczu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.