x-kom hosting

[Rozwiązany] Problem z LG c3310 (chyba)

rasalnik
utworzono
utworzono

Witam tak ja kw temacie mam problem z LG a mianowicie spadł mi z wysokosci 40 cm na poduszke i pojawił sie problem z wyswietlaczem obraz jest do góry nogami a czesto wogóle nic nie widac tylko niebieskie tło telefon spadl otwarty (telefon z klapką) i od tej pory mam problem. Jak ktos miał podobny problem lub wie co jest przyczyną prosze o pomoc.

n31T
komentarz
komentarz

Przyczyna jest zapewne uszkodzony wyświetlacz. Udaj sieę do serwisu GSM, tam ci powiedzą ile będzie kosztować naprawa.

rasalnik
komentarz
komentarz

ten problem że wyświetlacz jest dobry podejżewam iż wypieła się taśma łącząca ale nie wiem jak go rozebrac

Gość
komentarz
komentarz
ten problem że wyświetlacz jest dobry podejżewam iż wypieła się taśma łącząca ale nie wiem jak go rozebrac

Taśma mogła się wypiąć lub uszkodzić, nowa kosztuje kilka złotych. Pokombinuj z tym rozebraniem.

rasalnik
komentarz
komentarz (edytowane)

taśma kosztuje grosze ,tylko że jak bym go dał do serwisu gsm to lekko 60 zł tak jak mi facet krzyknął za wymiane w w300i ale spoko dzieki za pomoc, sprawa zamknieta

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.