x-kom hosting

Czytnik kart

KalkU
utworzono
utworzono

Pytanie może banalne ale jednak dla mnie problem. Kupiłem używanego laptopa ma wbudowany czytnik kart 3w1. W opisie pisze ze są to między innymi kart SD. I tu problem kiedy wkładam karta SD nic się nie dzieje, nie wiem czy potrzeba jakiegoś sterownika czy czytnik jest zepsuty. Nigdy nie miałem doczynienia z czymś takim dltego proszę o rade

lucahenrykow
komentarz
komentarz

Hmm. Poczynając od tego że może źle tą karte wkładasz do lapka (też mi sie to zdarzyło z SD i MS) to równie dobrze może ten czytnik być uszkodzony tak jak sam zasugerowałeś zwłaszcza że komp używany już był.

Popróbuj podświeżać "mój komuter" jeśli nie wykrywa ci karty, albo może uruchomić "kreatora konfiguracji nowego sprzętu".

Ogólnie z tego co wiem do SD bezpośrednio wkładasz do czytnika i nie potrzebujesz np. w przeciwieństwie do Memory Sticka żadnego łacznika karta-czytnik :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.