x-kom hosting

LCD SAMSUNG 971P

pif
utworzono
utworzono

Zakupiłem taki monitorek samsung 971p, ale mam zastrzezenia co do niego i nie wiem czy nie sprobowac (o ile jest taka mozliwosc) wymienic go na inny. Dodam ze cena za jaka go kupilem to 1200 zl wiec chyba przynajmniej cena jest ok a karta graficzna to gigabyte 7600 gt. Potrzebuje monitora do wszystkiego, m.in. do filmow i gier i dlatego mam zastrzezenia co do smuzenia. Np. fifa 07 meczy oczy podczas grania. PROSZE O KONKRETNE OPINIE NA TEMAT TEGO MONITORA

konsior
komentarz
komentarz

Masz pełne prawo do wymiany lub rezygnacji z zakupionego sprzętu

tazman
komentarz
komentarz

Wątpliwa sprawa dopiero za 3 razem gdy sprzęt odmówi posłuszeństwa mogą ci zwrócić kase, ale to zależy od sklepu

konsior
komentarz
komentarz

W proline przyjmują bez problemu- przynajmniej w Katowicach.

Obowiązkiem każdego sklepu jest przyjęcie towaru nawet sprawnego- a teksty typu "po odejściu od kasy reklamacji nie uznaje się" to brednie- przepisy prawa konsumentów

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Ta, ale coś takiego obowiązuje chyba tylko w ciągu tygodnia po zakupie. Potem już tylko zwykła reklamacja wchodzi w grę o ile dobrze pamiętam...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.