x-kom hosting

Czy opłaca sie e8600?

BURY ZENEK
utworzono
utworzono

Witam. Do konca tego miesiąca bede kompletował kompa i nie wiem czy wziąć e8500 czy opłaca mi sie wziąć e8600. Prosze o rade. Z góry dziekuje

borysek
komentarz
komentarz

jak na razie moim zdaniem się nie opłaca chyba że intel spuści trochę z ceny bo przepłacanie ponad 200zł za 200mhz i o 0,5 większy mnożnik to już przegięcie

FutureTrance
komentarz
komentarz

Niby tak ale podobno lepiej sie kręci :)

GaretTheThief
komentarz
komentarz

Zdecydowanie NIE. Przyrost mocy jaki daje ten procesor za taka cene jest poprostu smieszny. Sam sobie odpowiedz na pytanie "Czy chce wydac 200zł na 0,16ghz wiecej??" xD

FutureTrance
komentarz
komentarz

Ja chce..Dodam jakieś chłodzenie pewnie Pentagrama Wentyla 120mm i taśme i będzie rozkręcony do 5 Ghz i mi starczy xD

Gość
komentarz
komentarz

Nie warto.

Akahan
komentarz
komentarz

Jeżeli chodzi o większe oc to lepiej się E8600 będzie kręcić, bo wyższy mnożnik ma, albo można brać jak nie zamierza się robić oc i mieć wydajny komputer... Innymi słowy, ja bym kupił E8400 i podkręcił!

Gość
komentarz
komentarz
.Dodam jakieś chłodzenie pewnie Pentagrama Wentyla 120mm i taśme i będzie rozkręcony do 5 Ghz i mi starczy xD

Ta, do 7 od razu :lol

OC pod subzero - warto, w innym przypadku kupno mija się z celem.

adzinek
komentarz
komentarz

Niektórzy mówią, że e8600 wkręca się na defaultowym vCore na 4.0 Ghz.. ^^ Ile z tego prawdy? Chyba raczje niewiele. Z O/C przy odpowiedniej płycie i chłodziwie powinno być obiecująco, lecz oczywiście wszystko zależy od danego egzemplarza.

kamilpod
komentarz
komentarz

5ghz? Chyba pod azotem. Hmm,....ten e8600 ciekawy prcek ale żeby o tą 100 był tańszy <_<

qn6
komentarz
komentarz

Dziwne bo na stronce Intela nie ma E8600...

http://www.intel.com/products/processor/co...cifications.htm (trzeba kliknac na 'View desktop processor specifications')

Sonido
komentarz
komentarz
Ja chce..Dodam jakieś chłodzenie pewnie Pentagrama Wentyla 120mm i taśme i będzie rozkręcony do 5 Ghz i mi starczy xD

Oj myślę, że na tym chłodzeniu to i do 10 (na rdzeń oczywiście) :lol:

E8500 i kręcisz, a E8600 nie jest opłacalny zdecydowanie.

misztrzu!
komentarz
komentarz

Bardzo dziwne, nie spotkałem się jeszcze z Intelem e8600. Jeśli takowy istnieje (w co wątpie) to prosze aby ktoś podał mi do niego link (chciałbym zobaczyć jego parametry). A co do tematu to myśle, że chodziło ci o to: Czy opłaca się e8500. Tak mi się zdaje, że o to chodziło. Jeśli tak to myśle, że się opłaca.

Edit: Rzeczywiście, spytałem wujka google o tego procka i powiedział mi, że jest takowy ale nie ma go w Polsce. Nie wiem czy wuja może troszke nie zmyślał ale chyba wie co mówi xd. W każdym razie wujaszek twierdzi, że jest taki procek i jest on podatny na OC (ludzie już biją rekordy). Wuj mówił również, że w Polsce będzie baaaaardzo drogi. No i tyle mi wujek Google powiedział PoZdRo!!!

FutureTrance
komentarz
komentarz

Jest E8600 i chodziło mu własnie o niego;] A jeżeli chcesz parametry to poproś wujka google :D

kamilpod
komentarz
komentarz

Bierz E8500 i zrób OC bo narazie E8600-nieopłacalny jest.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.