x-kom hosting

Zapora sieciowa

novack20
utworzono
utworzono

Mam taki problem bo od jakiegoś czasu używam komunikator jak MSN Messenger tylko podczas połączenia wyskakuje komunikat że nie można połączyć bo używana przeze mnie zapora blokuje dostep do połęczenia. wczesniej mi ten program działał suuper teraz coś sie spieprzyło i już szlag trafił. kto mi powie gdzie sie wyłącza tą zapore sieciową i jak?

nie wiem czy to ma znaczenie mam windows xp. prosze o pomoc

Sebstrino
komentarz
komentarz

Panel sterowania --> centrum zabezpieczeń i wylacz se zapore

novack20
komentarz
komentarz

no jest taki problem ze włczam Panel Sterowania a tu ani widu ani słychu Centrum zabezpieczeń x|

Sebstrino
komentarz
komentarz

to znaczy co masz wyl zapore a ci mowi ze masz wlaczono :(

novack20
komentarz
komentarz

dokładnie

jestem pewien ze ją wyłączyłem a nadal nie moge uzyskac połączenia :| nie kapuje wogóle o co biega

a jeszcze jakis czas temu wszystko działało idealnie

Sebstrino
komentarz
komentarz

Lol kiedys mialem msn i w opcjach jego cos takiego jest zobacz czy nie przestawiłeś czegos.

novack20
komentarz
komentarz

tylko jest problem ze wogóle nie moge go właczyć i wiem ze niczego nie przestawiałem

cały czas mi sie pokauzje komunikat ze mam jakies inne porty

zapore itp

Przemek
komentarz
komentarz

no jest taki problem ze włczam Panel Sterowania a tu ani widu ani słychu Centrum zabezpieczeń x|
jak nie masz Centrum zabezpieczen to tzn ze nie masz SP2 a jak tego nie masz to nie masz zapory... jakiegos Firewall nie instalowales albo antyvirusa?
novack20
komentarz
komentarz

tzn braciak instalował Nortona

Przemek
komentarz
komentarz

tzn braciak instalował Nortona
no to tam ustaw zeby przepuszczalo MSN

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.