x-kom hosting

Wybór gtx260

BURY ZENEK
utworzono
utworzono

Witam. Chciałbym kupić gtx260 ale niewiem jaką firme i model wybrać. Myślałem o tych tzrech:

1.Asus gtx260 TOP ma najwyższe taktowanie

2.BFG gtx260 OC2 Ma 5 lat gwarancji i jest fabrycznie podkrecona

3.BFG gtx260 OCX ma wieksze taktowanie niż 2 ale jest droższa i niewiem czy sie opłaca.

Prosze o pomoc. Z góry dziekuje.

GaretTheThief
komentarz
komentarz

Wiem ze zaraz bedzie gadanie ze ATI jest do dupy i tak dalej i ze nVidi nie dorowna no ale powiem. Wez po 1 TANSZA po 2 WYDAJNIEJSZA po 3 NIE WIEM CO (lol) karte ATI czyli Radka HD4870. Ja do niedawna nie moglem dopuscic do siebie mysli ze moge miec inna karte niz GF ale 4870 zmienil moje zdanie. Jezeli nie jestes zagorzalym fanem nVidi to pomin to co powyzej i poprostu wez Radeona. Powtarzam WIECEJ za MNIEJ. Juz czekam na posty zagorzalych fanow nVidi xD

BURY ZENEK
komentarz
komentarz

Przechodziłem już przez to i gtx260 to moja ostateczna decyzja

grubys
komentarz
komentarz

Ja też bym wziął Radeona 4870 ale jak już musisz GTX-a 260 to ASUS

pozdro

Machur
komentarz
komentarz

ja zawsze tez mialem ge-force od poczatku istnienia mojego komputera;p ale seria 48xx daje popalic nvidii

FutureTrance
komentarz
komentarz

Ja bym poczekał aż spadną troche ceny i dołożył HD4870x2 :D

BURY ZENEK
komentarz
komentarz

A czy ktoś sie orientuje kiedy wyjdzie i ile bedzie kosztować hd4870 1gb?

FutureTrance
komentarz
komentarz

Juz wyszedł jest w Komputroniku za 1500 z 2GB pamięci :) 1GB ma podobno wyjść 12 sierpnia więc będzie tańszy a za 2-3 tygodnie bd pewnie po 1000 chodziły xD

GaretTheThief
komentarz
komentarz

Nie wiemn czy dobrze gdzies przeczytalem ale podobno zaskoczeniem dla zakupujacych radki 4870 bylo ze maja nie 512mb ramu tylko 1gb. wiec jezeli to prawda takie radki juz istnieja ;p

FutureTrance
komentarz
komentarz

Ale HD4870x2 to nie to samo co HD4870 :P

Ale istnieć isntnieją już bo są już testy HD4870x2 xD

BURY ZENEK
komentarz
komentarz

A czy można połączyć w cf hd4870 512 i hd4870 1024

FutureTrance
komentarz
komentarz

Nie można ale można HD4870 512 w CF :D Napewno nie będziesz grał na większych roździałkach jak 1600x1200 więc lepiej wziąść HD4870 w CF albo samą i będzie lepsza od tego GTX'a :)

BURY ZENEK
komentarz
komentarz

Hd4870 odpada moze już bardziej poczekam na hd4870 1Gb

FutureTrance
komentarz
komentarz

Ale to będzie HD4870x2 czyli dwie karty i będzie to kosztowało jakieś 1200 zł :)

BURY ZENEK
komentarz
komentarz

myśle że nie bedzie aż tyle kosztować, jakieś 1000zł może troszeczke więcej

FutureTrance
komentarz
komentarz

Na początku będzie bo to nowość ale za 2/3 tygodnie pewnie cena spadnie;]

BURY ZENEK
komentarz
komentarz

Ma ktoś link to testów nowego radka hd4870x2?

BURY ZENEK
komentarz
komentarz

dzieki

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.