x-kom hosting

czy ta karta pasuje do mojego komputera ?

kamil2004k
utworzono
utworzono

Mój komputer:

Typ procesora AMD Athlon XP, 1917 MHz (11.5 x 167) 2600+

Nazwa płyty głównej Gigabyte GA-7VT600P-RZ© (5 PCI, 1 AGP, 3 DDR DIMM, Audio)

Pamięć fizyczna 1 GB (PC3200 DDR SDRAM)

A to karta ktora chce kupic: http://allegro.pl/item410162616_agp_powerc...28_bit_box.html

Aha moze ktos sie orientuje czy na tej karcie pojdzie Test Drive Unlimited ? Pozdrawiam

maciek9980
komentarz
komentarz

Ta karta pasuje do Twojego komputera.

Test Drive Unlimited będzie na niej chodził, ale tylko w najniższych detalach i niskiej rozdzielczości.

djkraszinio
komentarz
komentarz

i to jeszcze bedzię ciął jak cholera

maciek9980
komentarz
komentarz
i to jeszcze bedzię ciął jak cholera

Nie zgodzę się z tym - mój kumpel ma P4 2,4 GHz, 512MB RAM i Radka 9600Pro 256MB i u niego TDU chodził bardzo ładnie...

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Zacznijmy od tego, że sądząc po fotach ten Radeon wcale nie ma pamięci GDDR2, tylko DDR. Po drugie, ma zaniżone taktowanie pamięci - 500 zamiast 600 MHz, a na karcie tej klasy to może oznaczać spory spadek wydajności (można je podkręcić, ale nie ma gwarancji, że się uda). Co prawda cena jakaś straszna nie jest, ale na pewno gra w TDU zbyt komfortowa nie będzie (nawet jeśli będzie płynnie, to raczej grafika nie będzie wyglądać za ładnie z powodu niskiej rozdzielczości i małej ilości detali).

http://allegro.pl/item414807293_ati_radeon..._fv_od_ss_.html - zastanowiłbym się nad tym, ale 9800 będzie potrzebować markowego zasilacza, minimum 300W (markowego, czyli NIE Codegen, Tracer, Megabajt czy ModeCom Feel, ale Chieftec, HuntKey, Seasonic, Tagan, ModeCom MC itp.). No i niestety to karta używana, 30 dni gwarancji (a nie jak tamten 9600 - nówka i 2 lata gwarancji).

kamil2004k
komentarz
komentarz

A moze doradzicie jakas inna do 200 zł. Oczywiscie pasujaca do mojego komputera :D

rune
komentarz
komentarz

radeon 9800 dobra karta ale bez dobrego zasilacza markowego choćby 350 nie ma szans spaliłem kiedyś dwa zasilacze na starcie 300W :D w sumie karta służyła mi dobre 2 lata no i któregoś pięknego dnia na monitorze ujrzałem szachownice, pamiętam jak dziś zdeka zabolało bo wiedziałem że skończył się jej żywot pech jak nic

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.