x-kom hosting

[Rozwiązany] 3 pytania

rybka009
utworzono
utworzono (edytowane)

witam was serdecznie... mam do was 2 pytanka lub jak kto woli prosby...

1)uzywam programu "POCZTA SYSTEMU WINDOWS LIVE"

jest to jakby lepsza wersja programu outlook expres... przynajmniej tak mi sie wydaje

i po 1) od niedawna pojawia mi sie taki blad w momencie gdy z tego programu chce otworzyc jakis link... blad sie pojawia ale strona i tak sie otwiera chodzi o to ze irytujacy jest ten dzwiek bledu i to ze ciagle on sie pojawia oto ten blad

76c4f3c50c7566f3m.jpg

moje 2 pytanie co do tego programu jest takie ze slyszalem ze takie programy strasznie zwalniaja kompa... czy to prawda ?? a jesli prawda jaki program robi to najmniej...

a to 3 pytanie jest konkretnie do XP i dosyc błahe... widzialem ostatnio u znajomego program ktorym mozna zmieniac wyglad XP... np tlo w momencie gdy wchodzi sie w "START" itd... rozne takie [beeep]y... program nazywal sie cos jakby artXP.. ale nie jestem pewien i dlatego pytam.. jesli mozna prosic o nazwe takiego programu lub jezeli to nie problem link do sciagniecia...

P.S z góry dziekuje za pomoc i przepraszam jezeli tematu nie umiescilem w odpowiednim dziale... w takim razie prosze o przeniesienie

jezeli ktos zna odpowiedz tylko na jedno z tych pytan to rowniez bardzo prosze o odpowiedz chocby na jedno

blagam was juz tam obojetnie z tym programem do wygladu ale ten blad chociaz

Edytowane przez naekana
jeśli chcesz w treść postu wstawić grafikę, użyj formy zminiaturyzowanej//temat przeniesiony

Lucider
komentarz
komentarz

2. Nie - nie zwalniają kompa

3. StyleXP - ale to już odrobinkę zwalnia kompa ;)

rybka009
komentarz
komentarz

a co z tym bledem ?

Lucider
komentarz
komentarz

Zobacz czy występuje też w alternatywnych programach, np. Mozilla Thunderbird

rybka009
komentarz
komentarz

niestety nie mam innego programu... :)

rybka009
komentarz
komentarz

blad wystepuje tylko w programie windows live

a i ten blad wystepuje od jakiegos tygodnia wczesniej go nie bylo...

lucider tzn nie sprawdzalem na tym programie mozilli tylko na zwyklym outlook expres i tam tego bledu nie bylo... a jak juz napisalem Poczte Systemu Windows Live uzywam dajmy na to od 2miesiecy a dopiero od tygodnia mam ten problem...

Lucider
komentarz
komentarz

Niestety nie wiem co może być przyczyną, jedyne co teraz mogę Ci polecić to zmiana na zwykły Outlook albo na Thunderbirda.

rybka009
komentarz
komentarz

a moglbys dac mi jakis link w ktorym bede mogl napisac maila do microsoftu... moze mi pomoga :/

Psycholandia
komentarz
komentarz

Kontakt: telefon i adres i mail, do wyboru do koloru KLIK.

rybka009
komentarz
komentarz

jestes po prostu boska :)

dziekuje :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.