x-kom hosting

czy opłaca się kupic za tyle Radka 9800SE?

yoho
utworzono
utworzono

siemka

trochę durne ale nie znam się dokładnie na starych grafach. mam pytanie: czy warto za niecałe 20zł kupić kartę graficzną radka 9800SE, czy lepszy będzie za 25zł 9550?

DeNeB
komentarz
komentarz

Jak za 20 zł to sie bardziej opłaca brac 9800SE

Lipton
komentarz
komentarz

Bierz 9800SE, ale uprzedzam demonem wydajności to ona nie jest, wiem bo sam miałem :)

yoho
komentarz
komentarz

a która lepsza będzie z tych dwóch??? wiem, że ten 9550 dobre o/c mają

i przy okazji czy będzie to świetnie współpracowało z płytą VIA VT8235, XP Barton 2500, 2GB (512x2 +1GB, Tracer 450W. Tak w ogóle to mam okazje kupić te części (grafa,zasiłka, procek, ramy) za niecałe 100zł. myślicie, że dobrym zakupem to będzie?

FrogsterPL
komentarz
komentarz
a która lepsza będzie z tych dwóch???

9800 SE będzie szybsza. Również powinna się dość dobrze podkręcić, chociaż procentowo raczej nie aż tak jak 9550.

Zasilacz proponowałbym inny, np.:

http://allegro.pl/item413354100_chieftec_3...azja_f_vat.html

Reszta wg mnie OK.

yoho
komentarz
komentarz

ja właśnie tego Tracera 450W za 30-40zł kupuje

lub za 50zł Chiefteca 450W

FrogsterPL
komentarz
komentarz
ja właśnie tego Tracera 450W za 30-40zł kupuje

To by było, delikatnie rzecz ujmując, głupie ^^

lub za 50zł Chiefteca 450W

Jaki model? GPS-450AA-101A? Przepisz dokładnie, bo zdarzają się podróbki Chiefteców.

yoho
komentarz
komentarz

a czemu to było by głupie kupienie tego Tracera? mim zdaniem jest to cena dobra jak za tą zasiłke. co prawda marka słaba ale ważne aby zasilacz był tani,

a udźwignął części podane wyżej.

ten Chieftec to sprzedaje koleś, który ma ponad 4100pozytywów, a właściwie to sklep jest. Wystawione są to na licytacji. i 25osób z najlepszymi ofertami wygrywają. jak na razie to 37zł jest, a do końca 3dni są

FrogsterPL
komentarz
komentarz
a czemu to było by głupie kupienie tego Tracera? mim zdaniem jest to cena dobra jak za tą zasiłke

JEŚLI ten Chieftec jest prawdziwy (w sensie nie jest podróbką), to zapewniam Cię, że Tracer byłby bardzo niemądrym wyborem ;) To, że do tej pory utrzymywał sprzęt wcale nie znaczy, że jeszcze długo wytrzyma.

Miej na uwadze, że zasilacz to, po płycie głównej, najważniejsza część w komputerze.

yoho
komentarz
komentarz

to to akurat ja wiem. chciałem się upewnić właściwie czy jeżeli ten Chieftec wejdzie ponad 50zł bez przesyłki to czy wtedy tracera warto. bo ja wiecej na zasilke nie mam

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Zakładając, że Chieftec jest prawdziwy, to nawet jakby kosztował 70 zł bez przesyłki, to i tak byłby bardziej wart zakupu niż Tracer :) Więc bierz Chiefteca jeśli tylko możesz. Jeśli się okaże, że to jakieś nie wiadomo co (w każdym razie nie GPS-450AA-101A) - bierz tego Chiefteca z linka co podałem wcześniej.

yoho
komentarz
komentarz

ale ja na zasiłke nie zamierzam wydać więcej niż 40-50zł

ważne aby udzwignela spokojnie ten sprzęt

a moge ten uzywany kupić?

http://allegro.pl/item413773612_chieftec_3...eli_heroes.html

dla mnie ważny każdy grosz jest bo szukam części tanio.

Gość
komentarz
komentarz

Ja mam Chieftec HPC-360-202-DF od HPC-360-302 DF (rożni się pasywnym PFC, złączem 24pin i tym że ma 2 linie 12V) i muszę powiedzieć że to zasilacz cichy (mimo że wentylatory to tylko 92mm) i dobrze okablowany. Naprawdę warto wydać na niego 46zł (ja kupiłem za 45zł, wyczyszczony z miesięczna gwarancją)

a moge ten uzywany kupić?

http://allegro.pl/item413773612_chieftec_3...eli_heroes.html

dla mnie ważny każdy grosz jest bo szukam części tanio.

Tak, ale to aukcja i wątpie żeby poszedł za mniej niż 40zł, dopytaj się o gwarancję.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

http://allegro.pl/item413354100_chieftec_3...azja_f_vat.html - z przesyłką 57,50 zł, a zasilacz (podobno) nowy - nie żaden Tracer, w dodatku używany...

Gość
komentarz
komentarz
Są pakowane zbiorczo po 10 sztuk w kartonie więc łatwo o drobne obtarcia.

na 101% z demobilu (najprawdopodobniej z Niemiec)

FrogsterPL
komentarz
komentarz

:P+pią, 08 sie 2008 - 14:23-->

CYTAT(Ja :P @ pią, 08 sie 2008 - 14:23)
na 101% z demobilu (najprawdopodobniej z Niemiec)

Ziam, oznaczone jako nowe. Jeśli będą stare, to się zwróci i po sprawie. Ja kupowałem Fortrony, również pakowane zbiorczo, były trochę porysowane, ale na pewno były nowe.

Gość
komentarz
komentarz

Albo są z demobilu albo to leżaki magazynowe - co to za problem oznaczyć je jako nowe. A poza tym gdyby były nowe miały by gw. producenta.

Ja kupowałem Fortrony, również pakowane zbiorczo, były trochę porysowane, ale na pewno były nowe.

jakie modele?

FrogsterPL
komentarz
komentarz

:P+pią, 08 sie 2008 - 15:38--><div class='quotetop'>CYTAT(Ja :P @ pią, 08 sie 2008 - 15:38)</div><div class='quotemain'><!--QuoteEBegin-->jakie modele?

Jakieś 350W, nie pamiętam dokładnie. Chyba FSP350-60cośtam... W każdym razie z 12cm wiatrakami.

:P+pią, 08 sie 2008 - 15:38--><div class='quotetop'>CYTAT(Ja :P @ pią, 08 sie 2008 - 15:38)</div><div class='quotemain'><!--QuoteEBegin-->A poza tym gdyby były nowe miały by gw. producenta.

O ile mi wiadomo, nowe procki OEM nie mają gwarancji producenta.

Dukes
komentarz
komentarz

Witam!

Ja za jakiś czas będę robił upgrade to mogę ci sprzedać Radka 9800Pro @ XT (bios od 9800XT) z chłodzeniem Pentagram XC-70 Cu i radiatorkami na memkach :P

yoho
komentarz
komentarz

a w jakiej cenie?:)

Dukes
komentarz
komentarz

Pogadamy później na gg bo chyba handlowanie sie na forum jest nie zgodne z regulaminem ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.