x-kom hosting

Czy Deneb czyli phenom w 45nm wejdzie do am2+

grzegorzmce
utworzono
utworzono

Zamierzam kupić płytę główną z AM2+ z procesorem AMD. Czy w razie kupna phenoma w 45nm będę mógł włożyć go do wcześniej wspomnianej płyty. Słyszałem, że AMD wprowadzi podstawkę AM3, w takim razie czy ten procek będzie kompatybilny z płytą z AM2+ http://www.apollo.pl/store/show_detail/10/44883

Duban
komentarz
komentarz

AM2 na AM2+ tak. Ale AM2/+ na AM3 nie.

Za to Procki AM3 wejdą na AM2+ ;)

Czyli odp na Twoje pytanie brzmi: TAK.

grzegorzmce
komentarz
komentarz

acha no to w takim razie już wiem teraz sobie kupie płyte z am2+ i procesorem athlon x2 a potem wymienie go na phenoma. Podobno się kręci do 4Ghz na chłodzeniu powietrznym więc będzie super:D

olszak
komentarz
komentarz

tylko pamiętaj że mhz to nie wszystko. tak jak kiedyś było z prockami 2 jajowymi intela i amd, mimo że amd miał takie samo taktowanie to jednak był słabszy

Anonim1
komentarz
komentarz

Nie! Nie kupuj teraz!

Kup oparte na chipsecie 790GX, niedługo pojawią się płyty wyposażone w ten chipset. Na starych nie ma co, bo O/C będzie niższe :)

olszak
komentarz
komentarz
Nie! Nie kupuj teraz!

Kup oparte na chipsecie 790GX, niedługo pojawią się płyty wyposażone w ten chipset. Na starych nie ma co, bo O/C będzie niższe smile.gif

a wiesz o ile mniej więcej będą droższe? bo może sam bym sobie kupił platformę opartą o deneba

grzegorzmce
komentarz
komentarz

No w zasadzie mogę poczekać tylko ile? One też będą miały Hybrid Crossfire ? No niby Mhz nie wszystko czytałem że ma być porównywalna do nalhelma Co do wydajności ich to jeszcze zobacze ale myśle że nie będzie taka zła.

Anonim1
komentarz
komentarz
No w zasadzie mogę poczekać tylko ile? One też będą miały Hybrid Crossfire ? No niby Mhz nie wszystko czytałem że ma być porównywalna do nalhelma Co do wydajności ich to jeszcze zobacze ale myśle że nie będzie taka zła.

Tak będzie :) Ma nawet kartę zintegrowaną HD 3300 z własną pamięcią.

grzegorzmce
komentarz
komentarz

Tylko ile te cudeńko będzie kosztować? Ja chce całego kompa zamknąć w 1500. No i ile mam czekać?

Gość
komentarz
komentarz

BTW - Deneb będzie tylko czterordzeniowy?

Anonim1
komentarz
komentarz
BTW - Deneb będzie tylko czterordzeniowy?

Nie, bo Fusion ma być oparty na Phenom Dual-Core, a nie Quad Core tak więc Deneb będzie Dual core.

olszak
komentarz
komentarz

a ile plytka z na nowym chipsecie bedzie ok. kosztowac?

Anonim1
komentarz
komentarz
a ile plytka z na nowym chipsecie bedzie ok. kosztowac?

Zależy od 200 wzwyż.

grzegorzmce
komentarz
komentarz

czyli już płyta jest ale aż 370 kosztuje :/ http://twojepc.pl/news17233.html

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.