x-kom hosting

[nagrywarka] problem ... HELP !!!

arbuz92
utworzono
utworzono

Witam

dzisiaj przez przypadek wylamalem kieszen ze swojej nagrywarki i niestety musialem ja wymontowac ... ale nie oto chodzi .. gdy ja wymontowalem zaczol mi sie pojawiac taki komunikat przy kazdym starcie systemu

http://img259.imageshack.us/my.php?image=s5003370ak4.jpg

i w tym momencie sie blokuje az nie nacisne f1 wiec co ja mam zrobic zeby to sie nie pojawialo ??

sorki ze w tym przedziale ... ale uznalem tutaj za najlepsze miesjce

dzieki z gory za odpowiedz

PZDR

arbuz92

Przemek
komentarz
komentarz

arbuz92, a naped dziala? podejrzewam ze nie w takim razie naped jest uszkodzony

arbuz92
komentarz
komentarz

Witam

ten ktory zostaB czyli dvd dziala w 100% ... a czy jest mozliwe ze to jest kwestia ustawien slava master itd ??

PZDR

arbuz92

olej3232
komentarz
komentarz

Ustaw żeby bootowało z dysku i nie powinno byś problemu! Jeżeli to nie pomoże to na pierwszej taśmie jako master podłącz dysk

arbuz92
komentarz
komentarz

Witam

ej olej czy jak mam to zrobic ?? sorki ze akie pytanie ale za czesto w biosie nie grzebie wiec nie wiem .... korzystam tylko wtedy kiedy formatuje kompa :)

dzieki z gory

PZDR

arbuz92

olej3232
komentarz
komentarz

Kiedy formatujesz kompa najprawdopodobniej ustawiasz żeby komputer uruchamiał się z dyskietki startowej lub płyty! Więc zrób dokładnie to samo tylko zamiast dyskietki/płyty ustaw dysk twardy! Jeżeli nadal nie wiesz jak to zrobić napisz jaką masz płytę albo BIOS to sprawdzę i napisze Ci krok po kroku gdzie wejść!

Pozdro

arbuz92
komentarz
komentarz

Witam

a pod jaka nazwa bedzie dysk ?? IDE-0 ?? czy jak

PZDR

arbuz92

tazman
komentarz
komentarz

Po dociskaj taśmy

Wejdź w bios Advanced BIOS Features :arrow: Boot Sequence :arrow: ustawiasz Hdd

arbuz92
komentarz
komentarz

Witam

napewno sa podociskane, bo takto mi dysk nie dzialal ...

PZDr

arbuz92

olej3232
komentarz
komentarz

Napisz jakie masz tam możliwości to napiszemy Ci który to dysk!

arbuz92
komentarz
komentarz

Witam

ej olej wczesniej napisales zebym ci podal jaki mam bios i mi powiesz jak mam zrobic kro po kroku oto moj bios : Amibios Simple Setup Atulity (chyba) Version 1.21.11

Mam nadzieje ze mi pomorzesz .... dzieki z gory

PZDR

arbuz92

tazman
komentarz
komentarz

Wejdź w bios Advanced BIOS Features :arrow: Boot Sequence :arrow: ustawiasz Hdd

arbuz92
komentarz
komentarz

Witam

ej moderator gdybym mogl to bym to zrobil... ale ja wogole nie mam takich przedzialow w jakie ty mi kazesz przejsc !!!

PZDR

arbuz92

ps . a moze wiec rzy okazji jak zrobic ... bo zamiat ż wychodzi | albo zamiast ł wychodzi B

dzieki z gory

[/center]

olej3232
komentarz
komentarz

Skoro masz bios AMI to o ile się nie mylę masz zakładki do góry! Jeśli tak to jest tam jedna "BOOT" lub coś w tym stylu! Jeśli mam racje to napisz co masz w tej zakładce!

Przemek
komentarz
komentarz

ps . a moze wiec rzy okazji jak zrobic ... bo zamiat ż wychodzi | albo zamiast ł wychodzi B
zainstalowac polska klawiature
olej3232
komentarz
komentarz

Wejdź w "Adwenced setup" i zrób kolejną fotkę :-) tak chyba będzie najprościej

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.