x-kom hosting

Co myślicie o tej karcie ?

Rafał91
utworzono
utworzono

Nie dawno zainwestowałem w firmę Radeon. Powiem szczerze że nadal interesuje mnie ta firma, i jej coraz to lepsze wyroby. Zastanawiam się nad: http://www.allegro.pl/item413978998_pci_gi...alman_3870.html. Co o tej karcie sądzicie ? Dorównuje 8800GT CoolerMaster czy jednak odstaje ? Kolejne i ostatnie pytanie, mój inny sprzęt jaki posiadam sprostał by tej oto karcie ?

sprzęt w sygnaturce

falcon1984
komentarz
komentarz

Jednak 8800GT jest lepsze od tego Radka i trochę odstaje

Sprzęt masz ok pod obydwie z tych kart (wliczając overclocking procka)

Rafał91
komentarz
komentarz

A coś co jest z rodziny ATI, i dorównuje 8800GT - co polecisz ?

falcon1984
komentarz
komentarz

Ten który podałeś jest bardzo zbliżony do 8800GT chociaż minimalnie gorszy, kolejny jest już o 15% wydajniejszy Radeon HD4850

Rafał91
komentarz
komentarz

Ile tak około jest potrzebny OC mojego procesora aby dorównał i nie spowalniał 8800GT jak i tych dwóch kart ATi, 3870 i 4850...?

falcon1984
komentarz
komentarz

2.8-3.0GHz i powinno być ok (dla 8800GT/3870)

Dla 4850 ponad 3GHz, czego ten procek raczej nie da rady

Rafał91
komentarz
komentarz

Nie no z rakiem 4850 dam sobie spokój. Wystarczy 8800 albo 3780. A ta wersja którą podałem jest dobra, czy polecasz jakaś inną ?

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Wg mnie lepiej GeForce'a 8800 GT, ważne, żeby miał 512 MB (256 MB dla kart tej klasy to już za mało).

falcon podał dobrą kartę.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.