x-kom hosting

[Rozwiązany]Flaga polska - Czy oby zaliczać do obrazków?

Gość
utworzono
utworzono

Hej, mam problem z podpisem.

Jak widać widnieje u mnie linijka z tekstem Piszę poprawnie po polsku oraz polska flaga - i to o nią spór, owszem jest to obrazek, ale czy aż taki by go do niego zaliczać. Mam przez niego niemałe problemy bo nie moge np. wpisać pełnej konfiguracji pc, a ta flaga przecież nawet się nie umywa do sygn o rozmiarach 400x120 (czyli o maksymalnym rozmiarze). Któregoś razu voca mi zedytował podpis właśnie przez to flagę, bo w czwartej linicje wystawało same 550w (z zasilacza), zaliczył to do obrazków, ale czy może nie przymknąć oka na tylko tą flage?

naekana
komentarz
komentarz

Myślę, że spokojnie można flagę i napis "piszę poprawnie po polsku" zaliczyć do linijek, a nie grafiki. Zgodnie z regulaminem dotyczącym sygnatur, przysługuje Tobie w obecnej formie jeszcze jedna linijka.

Gość
komentarz
komentarz

Nie rozumiem. Mogę mieć 3linijki tekstu i obrazek max 400x120 albo 5linijek tekstu. Licząć flagę jako obrazek mam już wykorzystany ten limit.

naekana
komentarz
komentarz

Nie rozumiem. Piszę Tobie, że możesz, to tak właśnie jest - możesz.

Flagi nie będziemy liczyć jako grafiki, tylko (razem z napisem) jako linijkę tekstu.

Gość
komentarz
komentarz

Czyli rozumiem że teraz gdy mam 3linijkki tekstu i sygne o rozmiarze 400x120 podpis jest zgodny z regulaminem?

Dokładnie tak mam :) Obrazek 400x120 + 3linijki tekstu (oczywiście nie licząć flagi jako obrazek)

naekana
komentarz
komentarz

Nie - teraz masz grafikę i 4 linijki tekstu, a w zasadzie 5, ponieważ linijkę pustą również wlicza się w całość sygnatury.

Gość
komentarz
komentarz

Na górze mam obrazek 400x120px wyśrodkowany, bez odstępu później Piszę poprawnie po polsku, dalej pc, a dalej ostatni tekst. Jak to dobrze że mamy moderatorów jest razem z sygnaturą - obrazkiem.

@EDIT nie mam ani jednego odstępu w sygnaturze, być może tylko tak się wydaje.

naekana
komentarz
komentarz

Usuń enter/spację m-y grafiką a "pisze poprawnie po polsku".

Gość
komentarz
komentarz

Ok, done. Teraz wszystko zgodne z regulaminem?

naekana
komentarz
komentarz

Tak, teraz jest si. Rozumiem, że temat rozwiązany?

Gość
komentarz
komentarz

Oczywiście, wszystko jest w jak najlepszym wypadku. Dziękuję za pomoc.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.