x-kom hosting

Problem z GRAFIKA - AoE III PL

Makaveli_ns
utworzono
utworzono

mam oriblem z ta gra, po instalacji wlanczam gre wszystko normalnie sie laduje tzn: intro i filmik,po zaladowaniu glownego menu gra zawiesza sie. co moze byc tego przyczyna?? Bo chyba nie sprzet.

jaworek93
komentarz
komentarz

Witaj.Czy gra ta jest oryginalna ??

Fafu
komentarz
komentarz

No własnie, czy jest oryginalna? I czy wgrywałeś cracka? Może gra jest uszkodzona...

Sebstrino
komentarz
komentarz

gra najprawdopodobniej jest uszkodzona. :) Pewnie ściągana przez siec p2p.

jaworek93
komentarz
komentarz

Chyba się szanowny gracz przestraszył :>

Makaveli_ns
komentarz
komentarz

Niby czego mam sie bac ? Myslisz ze nie stac mnie na gre!!! Co za koles myslisz ze jestem jakims szczochem? jak ty? Ja jak gralem na kompie to ty na guwno papu mowiles

[ Dodano: 2007-04-03, 01:42 ]

Gra dzialala na poczatku dobrze ale pozniej jak poprawialem grafike jakies tam detale itp juz sie zawieszala na gl meni gry wiec niewiem? Ale taki komp jak ja mam nie porawdzi sobie na bdb ustawieniach?

swidruxxx
komentarz
komentarz

Makaveli_ns,

Co za koles myslisz ze jestem jakims szczochem? jak ty?
troszke przegiołeś z tymi tekstami!!! a co do sprzętu to raczej nie przez sprzęt bo masz dobry hyba że coś masz nie tak? jakie masz temperatury procka i grafiki? ile masz w 3dmarku 2005?
tazman
komentarz
komentarz

Możliwości sa takie :

pamięci, zasilacz

Szczerze w to wątpię by na AGE nie wyrabiały kości, chyba że masz małej pojemności, zasilacz to co innego.

Weź sobie przeczyść wentylatory, wyjmij ram ze slotów i przeczyść styki, nadto zrób scan antywirem

Makaveli_ns
komentarz
komentarz
a co do sprzętu to raczej nie przez sprzęt bo masz dobry hyba że coś masz nie tak? jakie masz temperatury procka i grafiki? ile masz w 3dmarku 2005?

Komputer ma zaledwie 2-3 mies wiec wszystko jest ok. Temperatury mam chyba dobre program "SpeedFan" pokazuje mi temp ok 30-35 stopni na roznych podzespolach teraz np na rdzeniu mam 33, na dysku 38, Temp1-30 Temp2-36, 1 to chyba ogolna temp w kompie albo na plycie niewiem.

A co do tego testu 3dmark to nie robilem bo niemam go i calkiem zapomnialem o nim, gdzie go mozna sciagnac?

[ Dodano: 2007-04-03, 10:35 ]

Możliwości sa takie :

pamięci, zasilacz

Szczerze w to wątpię by na AGE nie wyrabiały kości, chyba że masz małej pojemności, zasilacz to co innego.

Weź sobie przeczyść wentylatory, wyjmij ram ze slotów i przeczyść styki, nadto zrób scan antywirem

Pamiec mam w dualu wiec jest chyba dobra? Zasilacz ma 350W : DC Output MAX: +3.3V - 14A , +5V - 28A, +12V - 18A , -5V - 0.5A , -12V - 0.8A , +5VSB - 2A tyle na nim pisze

Pamiec mam 2x512MB 667 Dual Kingston, komputer jest nowy takze nie ma w nim drobiny kurzy zreszta tydzien temu odkurzalem go. Antywira mam i regularnie robie scany mks-virem, mam tez Zone Alarma i czasami skanuje Ad-awarem.

swidruxxx
komentarz
komentarz

3dmarka masz za darmo z sieci

Makaveli_ns
komentarz
komentarz

No wiec tak zrobilem ten test tzn nie zrobilem :( zaczal sie robic wszytsko ladnie cacy az tu nagle to samo co w Age staje obra muzyka idzie i co jakis czas tzn niewiem moze co 5 sek zacina sie tak jakby miksuje tzn powtarza dzwiek i znowu idzie i tak caly czas a obraz stoi :( czyzbym mial karte sieknieta? :((

POMOCY ! ! !

[ Dodano: 2007-04-04, 00:14 ]

Ale najlepszy paradox jest taki ze np gra NFS Carbon chodzi mi plynnie na najwyzszych ustawieniach wiec nie wiem? Czyzby AoE byl siekniety i 3dmark? jest 1:2 wiec nie wiem ? :(

swidruxxx
komentarz
komentarz

nie no na pewno nie

Czyzby AoE byl siekniety i 3dmark?
hmm ale co jest w takim razie ? trzeba coś jeszcze pomyśleć jak na cos wpadne dam znać
Makaveli_ns
komentarz
komentarz

Ok thx, mozliwe ze gra i 3dmark jest zryty ale nie wiem dobrze by bylo jakbys dal mi linka skad moge sciagnac pewnego 3dmarka

tazman
komentarz
komentarz

Wątpliwe, chyba karta graficzna odmawia posłuszeństwa, alb o zasilacz daje zbyt mało mocy

Makaveli_ns
komentarz
komentarz

Napisalem wyzej parametry zasilacz jak ktos sie zna to niech zerknie . . . kurcze ja w irlandii jestem i niemam nawet jak tej karty oddac do gwarancji :(

bizon11
komentarz
komentarz

Zasilacz dość słaby 350...

Sprawdź czy czasami nie masz zatartego wiatraczka na karcie graficznej :) - sprawdź czy się kręci :P

Jeśli tak no to pewnie zasilacz albo karta graficzna

Makaveli_ns
komentarz
komentarz

pewnie ze bym sprawdzil :) ale ja na karcie nie mam wiatraczka :) mam wielki radiator z kaloryferem . . . Tak ona wyglada:

http://www.arest.pl/index.php?inc=produkt&...863&katid=5

No kurcze ale NFS Carbon chyba ma wieksze wymagania graficzne co? A chodzi mi bdb i nic sie nie dzieje

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.