x-kom hosting

Brak obrazu

Widget
utworzono
utworzono

witam

Mam problem z obrazem w komputerze o nastepujacych parametrach:

płyta - p6bat-a+

procesor - 667mhz

ram - 320 mb

grafika - geoforce 2 mx

zasilacz - 300w

Wlaczajac kompa nie mam obrazu na monitorze. Monitor zachowuje tak jakby byl w stanie bezczynnosci. wymienilem karte graficzna na geoforce mx420 i dalej kicha. Komputer wlacza sie jednak oprocz tego ciagle mam wlaczona czerwona kontrolke wskazujaca prace komputera. Karta geoforce 2mx nie dziala mi na komputerze o parametrach:

płyta - via kt600

ram - 512mb

procesor - 1.8ghz

grafika - geoeforce fx 5200

zasilach - 350w

Wiec domniemywam ze jest felerna. Jednak geoeofrce 4 dziala na w/w kompie a na tym gorszym dalej nie. Co moze byc przyczyna braku obrazu?? Mozliwe ze spalilem plyte glowna a mimo to komputer dalej sie wlacza i wszystkie wiatraczki ladnie wiruja?? Z gory dzieki za sugestie. jesli zly temat wybralem prosilbym o przeniesienie

Machur
komentarz
komentarz

mozliwe jest uszkodzenie plyty glownej. Komp moze sie wlanczac bo zasilacz chodzi.

Blacha
komentarz
komentarz

Ja mialem tak czasami w starym komputerze z Rivą tnt2 na pokładzie. Odkręciłem, wyjąłem, włożyłem, mocniej docisnąłem, przykręciłem i działa :)

Widget
komentarz
komentarz
mozliwe jest uszkodzenie plyty glownej. Komp moze sie wlanczac bo zasilacz chodzi.

A nie ma tak ze jak plyta jest spalona to komputer nawet sie nie uruchamia?? przeciez wlacznik jest podlaczony do plyty glownej a plyta glowna nastepnie do zasilacza wiec jesli by byla uszkodzona to by nie bylo polaczenia miedzy tymi dwoma ogniwami dobrze rozkminiam??

Ja mialem tak czasami w starym komputerze z Rivą tnt2 na pokładzie. Odkręciłem, wyjąłem, włożyłem, mocniej docisnąłem, przykręciłem i działa smile.gif

No niestety rowniez probowalem ale nie dalo to oczekiwanego rezultatu.

Blacha
komentarz
komentarz
A nie ma tak ze jak plyta jest spalona to komputer nawet sie nie uruchamia??

Ale Machur nie powiedział, że płyta jest spalona, tylko uszkodzona ;)

Kevq
komentarz
komentarz

Mozliwe ze masz uszkodzone sloty pci na plycie glownej najlepiej hmmm....... wymien plyte xD

Widget
komentarz
komentarz
YTAT(Widget @ śro, 06 sie 2008 - 13:36)

A nie ma tak ze jak plyta jest spalona to komputer nawet sie nie uruchamia??

Ale Machur nie powiedział, że płyta jest spalona, tylko uszkodzona wink.gif

Na jedno wychodzi i tak musze cala plyte wymieniac ;/

remik120391
komentarz
komentarz

Może RAM jest uszkodzony...

Widget
komentarz
komentarz
Może RAM jest uszkodzony...

A co ma ram do obrazu?? Ramu nie sprawdzalem ale nawet nie mam jak sprawdzic mam stary typ kosci i nie mam dojscia by sprawdzic je na innym kompie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.