x-kom hosting

Zarabianie kasy :-)

kwachu1992
utworzono
utworzono

Witam!

Chciałem poruszyc temat zarabiania pieniedzy... zarówno w necie jak i w realu...

Mam 15 lat i nie trudno sie domyslic mam mnostwo wydatkow, na ktore czesto mi nie starcza z kieszonkowego!

Lecz czesto dorabiam sobie w rozne inne sposoby!

Kupuje uszkodzone telefony komórkowe na allegro, naprawiam i sprzedaje na allegro jako sprawne :) czasem zysk na tym jest nawet 80 zł.

Kupuje jakies pierdolki w hurtowni i sprzedaje na allegro drozej...noo jakis wielkiej kasy na tym nie ma ale zawsze cos.

Wiadomo ze trzeba zainwestowac troche floty w to bo inaczej nic z tego nie bedzie!

Kiedys gralem w STS-a i wygralem 30 zł :D na obstawianiu formuly I.

A wy jakie macie sposoby zarabiania kasy? Ja przedstawilem swoje sposoby i licze tez ze Wy mi przedstawicie swoje :)

P.S Ostatnio myslalem zeby znow zaczac grac w STS-a bo to w sumie dobry interes tylko trzeba sie znac na sporcie!

Pozdrawiam

Fafu
komentarz
komentarz
STS
mój znajomy w to gra i raz się tak cieszył i chwalił, bo wygrał 70 zł i po 3 dniach stracił wszystko bo dalej obstawiał :P Niby dużo wygrał, ale jak by policzyć to co on codziennie wydaje to by wyszło drożej :)

Dobry sposób na zarabianie to zbieranie złomu :lol: Kiedyś robiłem porządek w garażu i było troche złomu to go sprzedałem, a tam 80 zł ;)

Można też chodzić po ulicy i zbierać puszki po piwie :P

bizon11
komentarz
komentarz

STS - dość dobry pomysł :) Można trochę zarobić :)

Duży Lotek - hehe najgorszy pomysł :P

Umieć programować w php C++ Delphi Java bezcenne :)

Przy nie dużym nakładzie pracy można trochę zarobić :)

No to są chyba najlepsze metody :P

Można również sprzedawać miejsca reklamowe :P

Trinitrotoluen
komentarz
komentarz

Ja kupowałem hurtowo 3 bity i sprzedawałem w szkole po cenie nizszej niz w skelpiku a wiekszej niz na hurcie :D

kwachu1992
komentarz
komentarz

co do programowania to bym chcial ale sie kompletnie na tym nie znam :( i mysle ze to strasznie trudne i bym sobie nie poradzil...

co do STS-a to wogole sie nie interesuje sportem a pilka nozna to juz wogole najwiecej formula 1 :) ale zawsze pytam kumpli kto wygra :D

pozdro

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.