x-kom hosting

Karta graficzna dla mnie

MinosikTutorek
utworzono
utworzono

Witam,

w tej chwili posiadam kartę graficzną RADEON 9200SE jednak nie spełnia już ona zbytnio moich oczekiwań - głównie chodzi o to, że przez nią nie jestem w stanie uruchomić BF2 (kombinowałem na wszystkie sposoby, które znalazłem na forach, ale nie udało mi się). Chciałbym kupić nową kartę graficzną lepszą od tej, jednak i nie za drogą (najlepiej do 200zł) z wejściem AGP.

Procesor: Intel Pentium 4, 2400Mhz

Płyta główna: MSI 848P Neo-V (MS-6788)

Zasilacz: Fortron 350W

Akahan
komentarz
komentarz

GF 7300GT Sonic, albo od Galaxy, ewentualnie 7600GS/GT z pamięciami DDR3

Weacky
komentarz
komentarz

weź lepiej Sapphire Radeon HD2600XT, będzie wydajniejsza.

maciek9980
komentarz
komentarz

Dokładnie - Radek HD2600XT bez problemu prześciga GF7300/7600.

Machur
komentarz
komentarz

no albo 7600gt albo ten radeon.

MinosikTutorek
komentarz
komentarz

Szperałem trochę po necie i chyba lepiej będzie kupić jednak tego radeona.

Czy karta z tej aukcji: http://www.allegro.pl/item413214825_jedyny...owa_24mies.html będzie dobra czy raczej nie i szukać dokładnie Sapphire Radeon HD2600XT?

maciek9980
komentarz
komentarz

Tak karta też będzie dobra, ale jeśli znajdziesz Sapphire'a to lepiej jego bierz.

MinosikTutorek
komentarz
komentarz

Jak tak szukam po internecie to Sapphire Radeon HD2600XT kosztuje ponad 200zł, nawet jeśli ma 256MB, chyba że szukam tam gdzie nie trzeba.

A czy tak właściwie ta karta nie będzie się u mnie marnować za bardzo? Nie planuję uruchamiać na tym kompie gier najwyższych lotów (może kiedyś znajdę coś lepszego od BF2, ale w tej chwili na przyszłość nie planuję nic nowszego).

Może sformułuję pytanie nieco inaczej: jaką jeszcze inną, z trochę niższej półki kartę graficzną możecie mi polecić?

maciek9980
komentarz
komentarz

Skoro Sapphire jest taki drogi, to weź HIS-a - różnic nie będzie (karta i tak nie będzie w pełni wykorzystywana).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.