x-kom hosting

Będzie działać? (8x AGP vs 4xAGP)

fezop
utworzono
utworzono

Mam pytanie:

Czy karta Medion Radeon 9800XL (8x AGP) będzie działać na płycie głównej GIGABYTE GA-7VTXE+ (4x AGP)?

Przypuszczam, że będzie, ale co mi szkodzi zapytać na wszelki wypadek.

Akahan
komentarz
komentarz

Działać będzie, ale markę też żeś wybrał, te karty zazwyczaj sypały się po 2 miesiącach...

fezop
komentarz
komentarz

Nie ja wybierałem...nie mój komp xD

Radziłem co innego, ale do brata coś nie mogę dotrzeć.

Gość
komentarz
komentarz
Działać będzie, ale markę też żeś wybrał, te karty zazwyczaj sypały się po 2 miesiącach..

Zazwyczaj to nie zawsze, trzeba zwrócić uwagę że jest to karta robiona przez MSI a nie Palita czy inne Galaxy- (sam widziałem pudło fx5200 od Galaxy które się posypały). Produkty robione dla Mediona zwykle są bardzo dobre jeżeli chodzi o jakość/cena (ba, nawet Fortron produkuje zasilacze specjalnie dla Mediona - to te z serii MDN)

Karta na AGPx8 będzie działać na AGPx4 (i odwrotnie)

FrogsterPL
komentarz
komentarz
Produkty robione dla Mediona zwykle są bardzo dobre jeżeli chodzi o jakość/cena

Na pewno nie jeśli chodzi o Mediony Radeon 9800 - jedne z najbardziej awaryjnych kart jakie kiedykolwiek wyszły.

Zdecydowanie lepiej kupić coś wolniejszego, ale pewnego. Co do Galaxy, to naprawdę porządne karty zaczęło chyba robić od GF serii 6.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.