x-kom hosting

Procesor

id_request
komentarz
komentarz

Człowiecze, naprawdę rozumiem, co znaczy "Ograniczony przez kasę", ale naprawdę, Allegro to ostatnie miejsce na kupno komputera. Sprawdź w polecanych.

Procesor AMD Athlon 64 X2 4800+ BOX 65W 158 zł

Płyta Foxconn A690GM2MA-RS2H 127 zł

2x1GB PC6400 800MHz OCZ Platinum rev.2 CL4 138 zł

Seagate Barracuda 160GB 8MB 117 zł

Nagrywarka DVDR LG GH-20NS10 OEM Black SATA 75 zł

Zasilacz ModeCom MC-350ATX 2.0 350W 78 zł

Akahan
komentarz
komentarz

Dokładnie na Allergo same kity potrafią wcisnąć i co oni tam piszą to mnie rozbawiło:

czterordzeniowy procesor wraz z bardzo cichym, inteligentnym chłodzeniem INTEL

IQ powyżej 1000 :D No to inteligentne haha.

Mały666
komentarz
komentarz

http://www.komputronik.pl/pelny.php?id=48749

Prawie to samo nie na allegro. Może ktoś mi pomoże?

Będzie problem przy współpracy tego zestawu z Radeonem HD4870?

Akahan
komentarz
komentarz

Żeś się uparł na tego Quada, nie lepiej kupić takiego E8400 i będzie w grach lepszy, bo Quada będziesz musiał na ponad 3 GHz wykręcić, zresztą C2D też tak na 3,4-3,5 GHz trzeba będzie i tak, ale na tym procku(E8400) to zmiana kosmetyczna...

maciek9980
komentarz
komentarz

Dokładnie - weź Core 2 Duo E8400 albo E8500. A co do współpracy z Radkiem HD4870 - nie będzie żadnych problemów.

maciek9980
komentarz
komentarz

Od razu lepiej... Teraz na pewno będzie ok.

borysek
komentarz
komentarz

po co ci płyta główna ze SLI na dodatek ze starym chipsetem ? weź chociażby Gigabyte GA-P35-DS3L oc będzie dużo lepsze

piodor
komentarz
komentarz

asus p5k pro only , a z droższych asus p5q-e

Tomiak
komentarz
komentarz

tak jak mowił piodor wez p5q-e (ja za tydzień też ja zamawiam) i pamiętaj ze ona nie ma pełnego CF

Akahan nie tylko na allegro wciskaja takie kity np. w sklepie internetowym znalazłem fajny opis radiatora, gdzie było napisane ze ten model jest bardzo cichym radiatorem :blink:

Gość
komentarz
komentarz

Po pierwsze komputery z allegro są najgorszej jakości, poczytaj to: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=59623

Pocza tym 4 rdzenie i tak ci nie będą potrzebne, więc weź C2D.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.