x-kom hosting

[ROZWIĄZANY]jaka klawiatura do 50zł???????????????

swidruxxx
utworzono
utworzono

pytanie jak w temacie :D bo mam jakąś teraz za 15 zeta :/ bo te zwykłe sa wytrzymałe do gier ale z chęcią bym zmienił więc prosze o wasze propozycje

Trinitrotoluen
komentarz
komentarz

Ja ci nie radze zmieniać, im prostsza tym trwalsza, moja taka za 15 zł przezyla już nie jedna walnięcie pięścią, kilka kromek z ketchupem czy coca cole, a kupisz sobie taka bardziej skomplikwoana, zaleje ci czy cos i juz klawiaturke trudniej zreperowac samemu.

Gość
komentarz
komentarz

Ja ci polecam TAKĄ :D Też za 20zł, ale ma mały skok klawiszy i sie super na niej pisze ;)

kwachu1992
komentarz
komentarz

ja mam taka tracera za 17 zł i tak mi sie swietnie spisuje :) klawisze plaskie jak w laptopie... teraz to na niej zamiatam z predkoscia swiatla :) bo kiedys mialem taka z normlanymi klawiszami to mi sie mylilo a teraz nie zamienil bym jej na zadna inna :)

http://allegro.pl/item177779597_nowosc_kla..._najtaniej.html

dokladnie taka mam!

ta kosztuje 14 zł :) mowie ci kup sobie ją bo jak dla mnie wypasik za tą cene :) pozdro

GoBi
komentarz
komentarz
LOGITECH

Polecam :) ja zakupiłem klawiatke za troszki więcej 150 zł.. ale ja to bardzo duzo pisze więc musi być wytrzymała.. juz ma dobre pół roku klawiaturka a chodzi jak nówka.. mięciutka :)

Trinitrotoluen
komentarz
komentarz

Tak tak kupujcie takie drogie i kosmiczne, tlyko takich nie mozna karmic :P

swidruxxx
komentarz
komentarz

mcickx, tazman, kwachu1992, dzięki za propozycje bo naprawde mi sie podobaja i napewno którąś z tych wybiore!!! aha i można samemu zamknąć temat?jak tak to jak bo nie wiem

Gość
komentarz
komentarz

Jeszcze nie można ( ;) )

Zamkne za Ciebie ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.