x-kom hosting

Gry z PSP na PC

Gość
utworzono
utworzono

Witam ! Mam takie pytanie, czy da się zagrać w gry z PSP na PC ? Za szybko ODP. Daje plusa.

kozman
komentarz
komentarz

Nie ma takiej możliwości jeszcze. Są emulatory, ale wydajność stoi na b. niskim poziomie.

Gość
komentarz
komentarz

Gdzie można ściągnąć lub kupić taki emulator ?

kozman
komentarz
komentarz

wpisujesz w google emulator psp i masz :), ale mówie że nie da się w nic grać na nim.

Machur
komentarz
komentarz (edytowane)

kiedys sam probowalem ale póki co sie nie oplaca... widzialem na youtube ze jeden gosc odpalil Vice City stories, ale jakos mial ekran przesuniety, pasy itd. No i lekko przycinalo

Gość
komentarz
komentarz
kiedys sam probowalem ale puki co sie nie oplaca...

Jakim pogramem ?

  • 9 miesięcy później...
Gość
komentarz
komentarz

A nie lepiej podlączyć PSP do TV . Po co wogóle chcesz na kompie w to grać . Ja podlączam do TV kablem i GIT . Ostatnio klawiature na wtyki od USB mini/micro przerobiłem i podlączyłem - działała , tylko sterowanie straszne . ESC jedzies do przodu , F11 wsteczny . Na boki A i PAGE UP - :)

NowakoV
komentarz
komentarz

Żeby korzystać z emulatora trzeba mieć oryginalną grę i działającą konsolą. W takim razie po co ci emulator? Jeżeli chcesz mieć na większym ekranie to podłącz pod tv. Tyle w temacie...zamykam.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.