x-kom hosting

Jakich antywirow uzywacie?

zeniTh
komentarz
komentarz

Panda 2007 ( legalna ) z komputer swiata co 3 miesiace jest uaktualnienie na plycie

mi nawet kompa nie zamula :) ani troche

pawzad
komentarz
komentarz

Widzalem kiedys jakis test antyvirow to na 1msc byl AntiVirPersonalEdition <czy jakos tak> mial prawie 100% wykrywalnosci wirusow a avast byl na 5msc i ponad 95% wiec taki zly nie jest

Evil
komentarz
komentarz
AntiVirPersonalEdition

i Przez to go używam :P

Ale nie wiedzialem ze taki dobry ;]

Sowa312
komentarz
komentarz

apropo nortona wielka aplikacja ktora broni sie sama przed sobą w większości przypadkow sie piepszy i nie da sie odinstalowac.polecam avasta chyba ze z mksa np to stronka www.cracks.am i mamy antywira:D tylko na stronce troche wirusow:D

[ Dodano: 2007-04-17, 14:52 ]

kamil1994 ad aware 1.6 personal edition jest najlepsze:D

  • 2 tygodnie później...
koko
komentarz
komentarz

Miałem avasta przez rok i byłem zadowolony. Teraz zmieniłem na AVG i zobaczymy. Jak by co to wracam do avasta jest OK.

Gość
komentarz
komentarz

Avira PersonalEdition Premium :)

  • 4 tygodnie później...
grzegorzmce
komentarz
komentarz

wypróbujcie aol do pobrania o tutaj http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1759&t=30 wypas program ja takiego urzywam

Wilq_lpu
komentarz
komentarz
Widzalem kiedys jakis test antyvirow to na 1msc byl AntiVirPersonalEdition <czy jakos tak> mial prawie 100% wykrywalnosci wirusow a avast byl na 5msc i ponad 95% wiec taki zly nie jest

Widziałem niejeden test i za każdym razem wygrywał ktoś inny. Mam pande, bo też wygrała jakiś mega test w enterze. W jeszcze innym teście wygrał norton. Również w artykułach o darmowych antywirach różnie bywało.

  • 4 tygodnie później...
Droicyn
komentarz
komentarz

ja kiedys uzywalem kasperskiego - jakos on najbardziej do mnie przemawia i szczerze mowiac jeszcze nie wybralem antyvira ;/

CatchMe
komentarz
komentarz

Ja tam używam AVG :). Jak dotąd nie musiałem interwenować sam - program robi wszystko sam :D

depeche_18
komentarz
komentarz

Miałam AVG, ale nie wykrywał wszystkich wirusów. Kiedyś miałam trojana, którego nie widział. Zainstalowałam SpyDoctora i usunął wszystko. Aktualnie mam Kaspersky Anti-Virus.

Popek
komentarz
komentarz

Ja używam NOD'a bardzo dobry antywir :tak:

karaska
komentarz
komentarz

jesli chodzi o avire bylo ok do czasu...teraz mam avasta opinie wydam po pierwszej infekcji mam nadzieje ze jak najpozniej

Bamu
komentarz
komentarz

ja używam Avasta już od 3 lat i jak zarazie jestem z niego zadowolony, wirusów nie mam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.