x-kom hosting

Internet z LiveBoxa

ThomsoN_MDA
utworzono
utworzono

Witam :D

Mam nokie 9300 i chciałbym mieć w niej neta z liveboxa połączenie bym uzyskał przez bluetooth tylko nie wiem co jak gdzie :D Jak się chce połączyć to jakieś hasło mi wyskakuje i nie wiem jakie :D Ma ktoś coś takiego ? Zrobionego ? Czy musi być nokia 9300i z wifi :D żeby się połączyć ?

Gość
komentarz
komentarz

9300i nie ma WiFi, a LiveBox nie ma bluetooth'a. W ten sposób nie będziesz miał internetu na tej Nokii. Jedyna możliwość, choć nie jestem pewien czy zadziała, to zakup bluetooth'a na USB i podłączenie go do PC'ta. Wtedy może dałoby się w tej nokii uzyskać internet bezprzewodowo.

ThomsoN_MDA
komentarz
komentarz

Przez bluetooth :D Ja mam taki na usb :D ale zaraz bo w liveboxie jest bluetooth !! na 100% !! to dlaczego wykrywa mi go ? USB i co dalej gdzie tam coś poustawiać ?

Gość
komentarz
komentarz

Sorki, faktycznie LiveBox ma bluetooth ale aby dwa urządzenia mogły uzyskać połączenie, to na obu trzeba podać pin - taki sam. Pin ustala użytkownik. Nie pamiętam gdzie i czy można było ten pin ustawić na LiveBox'ie. Poszukaj w opcjach z bluetooth i tam wstaw pin, potem ten sam pin podaj w 9300i.

ThomsoN_MDA
komentarz
komentarz

Zainstalowałem swój bluetooth ;) Połącznie zrobiłęm z kompem i telefonem ale co dalej ? Daje mu na conect diaul up networe i pokazuje mi żebym dał jakieś hasła i numer telefonu i wpisałem komp 1234 potem mój nr kom i nic nie połączyło mnie ? Co jest ? Telefon dodałem do ulubionych użądzeń ;)

Może trzeba jakąś przeglądarke mieć inną ? Np opere na telefonie żeby się połączyć ?

willi2000
komentarz
komentarz

Może spróbuj połączyć się z telefonu.

  • 3 tygodnie później...
bingo
komentarz
komentarz

Żeby połączyć się przez kome przez bluetooth z kompem potrzebna jest do tego niestety specjalna aplkacja...

n31T
komentarz
komentarz

Zajrzyj tu :

klik

klik

klik

pozdrawiam ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.