x-kom hosting

Podnoszenie napięcia procesora

almarjur
utworzono
utworzono

Witam!! Chcialbym podnieść napiecie rdzenia w procku ale sa tam zablokowane te opcje.

Slyszalem ze istnieja kombinacje klawiszy ktore to odblokuja.

Moze znacie te kombinacje albo cos zeby oblokowac opcje??

czy mogłby mi ktos pomoc?? Bo nikt nie odpisuje

snip91
komentarz
komentarz

Spróbuj CTRL + F1.

Mbroziak
komentarz
komentarz

Spróbuj ustawić na Disabled taką funkcję Async AGP/PCI clock :!: Jeżeli nie masz takiej funkcji to znaczy że twoja płyta ma zablokowany mnożnik :!: Możesz jeszcze podkręcać szynę FSB i poznać wtedy maksimum procesora ale podkręcisz go o ok. 150 do 300 MHz :!:

Gość
komentarz
komentarz
Spróbuj ustawić na Disabled taką funkcję Async AGP/PCI clock

co? ta funkcja dotyczy wyłącznie napięcia agp/pci i włączenie pracy asynchronicznej spowoduje podnoszenie się w.w. napięcia. (przekroczeni 40 dla pci i 80 dla AGP może uszkodzić np. dysk twardy - sam sprawdzałem :D)

Jeżeli nie masz takiej funkcji to znaczy że twoja płyta ma zablokowany mnożnik

płyta nie może mieć zablokowanego mnożnika :D

Możesz jeszcze podkręcać szynę FSB i poznać wtedy maksimum procesora ale podkręcisz go o ok. 150 do 300 MHz excl.gif

Czy ty się szaleju najadłeś że takie głupoty wygadujesz?

Mbroziak
komentarz
komentarz

Jak to płyta nie może mieć zablokowanego mnożnika :?: A te niby głupoty napisałem z Tipsomaniaka- wydanie specjalne CD-Action nr 02/2007 w dziale o podkręcaniu procesora :!: :!: :!:

maciek9980
komentarz
komentarz

A niby gdzie w tym artykule z Tipsomaniaka napisane jest, że płyta może mieć zablokowany mnożnik?

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Zablokowany/odblokowany mnożnik to może mieć procesor, a nie płyta. Płyta może umożliwiać lub nie umożliwiać zmiany mnożnika.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.