x-kom hosting

Czy to przez zasilacz?

meticom
komentarz
komentarz
Restartuje się dlatego ,że macie przeciążony zasilacz potrzebujecie najmniej 500W

Poprostu za mało jest wydajny i daje mało prądu(odłączcie klape z lewej strony kompa i będzie lepiej chodził)(troche lepiej) nie grajcie w rzadne gry bo rozpieprzycie całego kompa A więnc prosze kupcie sobie 500W

500W :D zaden standardowy komputer nie wymaga takiego zasilacza :)

Aha ,Więc sądzicie że to jednak zasilacz,też tak myśle.I raczej postaram sie go wymienić,mogli byscie jeszcze mi podać jakiś odpowiedni zasilacz pod mojego kompa który jest opisany wcześniej.Z góry dzięki i Pozdro

Byc moze i zasilacz...ale sprawdz tez czy np na plycie glownej nie masz spuchnietych kondensatorow....jesli to bylby zasilacz to mysle ze by sie wczesniej komp restartowal niz po 3-4 godzinach wiec bardziej bym sie sklanial w strone plyty glownej...zalezy jak bardzo stary to komp? rok dwa trzy?

LIDER
komentarz
komentarz
Byc moze i zasilacz...ale sprawdz tez czy np na plycie glownej nie masz spuchnietych kondensatorow....jesli to bylby zasilacz to mysle ze by sie wczesniej komp restartowal niz po 3-4 godzinach wiec bardziej bym sie sklanial w strone plyty glownej...zalezy jak bardzo stary to komp? rok dwa trzy?

Kondensatory też mogą być przyczyną, ale zasiłka tak czy tak do wymiany.

Peter1990
komentarz
komentarz

Aha...Ale płyte głowną juz miałem wymienianą bo teżmówiono mi ze to przez nią ale to nic nie pomogło byłtez jakies 4 miechy temu w servisie i nic nie wykryli,a zasilacz mam od nowosci a komp ma juz jakies 2,5 roku.A zasilacz taki do 150 zl. max 200 .Thx zgóry

pol
komentarz
komentarz

Pentagram 460W

Chieftec 450W

Chieftec 400W

koko
komentarz
komentarz

Jeżeli nadal masz restarty i nie pomogła wymiana zasiłki to sprawdz modem od internetu. Ja mam ZXDSL852 z neostrady i to on robi mi restarty.Jak wcześniej napisałem mi wymiana zasiłki nie pomogła i okazało się że modem...sprawdz to. Pozdro

  • 1 miesiąc później...
Peter1990
komentarz
komentarz

Witam po raz kolejny.Wymieniłem mój zasilacz iBoxa 400W ,ale komputer nadal sie resetuje może trochę rzadziej bo 3 godziny na pełnym przeciążeniu.Mogli byście jeszcze coś doradzić byłbym wdzięczny.Jakie mogą być jeszcze przyczyny tego resetowania ??Z góry dzięki.Pozdro

Gość
komentarz
komentarz

A temperatura chisetu, proca, grafiki? Sprawdź i podaj.

Peter1990
komentarz
komentarz

A gdzie mogę znaleźć temperatury grafiki oraz chipstu?? bo temperatura procka wynosi 42,43% po około 3 godzinach pracy

Gość
komentarz
komentarz

Jeśli masz czujniki na grafice i chipsecie, to powinna byc temperatura w Evereście...

Peter1990
komentarz
komentarz

Nie mam w everescie tych temperatur .I jeszcze jedno w serwisie powiedziano mi ze komputer resetuje mi sie przez to ze mam za slaba plyte glowna do procka, ale plyt glownych pod mojego procka podobno juz nie produkuja .Macie jakies rady?plx:D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.