x-kom hosting

Samsung D900i

Jarek1290
utworzono
utworzono

W najbliższym czasie przedłużę umowę w plusie.Myślę o wzięciu samsunga d900i.Aktualnie posiadam nokie 6300.Mam kilka pytań do ewentualnych użytkowników tego d900i.Słyszałem ,że jest problem z wgrywaniem aplikacji do tego fona,czy to prawda?Jak sprawuje się klapka,czy trzeszczy itp ? Czy da się regulować ostrość wyświetlacza,jak jest z odwzorowaniem kolorów?Ogólnie proszę o opinie zalety i wady produktu. pozdrawiam ;)

Saper
komentarz
komentarz

Telefon fajny. Kolory raczej dobrze odwzorowane, zdjęcia ok, dobrze gra na głośniku (na słuchawkach oczywiście też). Kumpel ma i jest bardzo zadowolony. Ze sliderem też chyba żadnych kłopotów nie ma.

jest problem z wgrywaniem aplikacji do tego fona,czy to prawda?
Jeżeli za problem uważasz wolne wgrywanie danych (co jest raczej bolączką większośći telefonów) to tak. O innych problemach nie słyszałem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.