x-kom hosting

Błąd w skrypcie.

Mikrut
utworzono
utworzono

Witam !!

Dzisiaj przez przypadek odkryłem błąd w skrypcie który nie pozwala na pisanie tematów jeśli się używa stylu Metalaxe - Envy. Odkryłem go ponieważ próbowałem założyc temat ale się nie udało napisałem do osoby która zarząca tym forum z pytaniem co sie dzieje myślałem że to z mojej przyczyny ale gdy zmieniłem styl spokojnie mogłem założyc nowy temat.

Pozdrawiam !!

Tomek
komentarz
komentarz

Ten styl jest już od jakiegoś czasu i z tego co wiem u wszystkich działa normalnie.

Mikrut
komentarz
komentarz

Próbowałem na zwykłym komputerze oraz na laptopie pod Firefoxem 3 i IE 7 na tym skrypcie nie mogłem założyc tematu a normalnym moge.

Przemek
komentarz
komentarz

To pewnie zabezpieczanie przed spamowaniem...

Mikrut
komentarz
komentarz

Przemek chciałem założyc temat w dziale który jest o laptopach i nie mogłem a na domyślnym jak widzisz moge.

vocativus
komentarz
komentarz

sprawdziłem i to w dziale laptopy i normalnie mi zakłada (opera 9.27 +xp) Problem jest najprawdopodobniej u Ciebie.

Duban
komentarz
komentarz

Cały czas go używam, i u mnie jest OKa :blink:

Kamix
komentarz
komentarz
Cały czas go używam, i u mnie jest OKa

Jak najbardziej OK, na wszystkich PC i systemach, na których sie logowałem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.