x-kom hosting

PSP Sony.

Gość
utworzono
utworzono

Witam ! Co sądzicie o konsoli PSP Sony ? Jaka będzie lepsza ?

Hammer
komentarz
komentarz

A możesz przybliżyć co cię interesuje ? Nie bardzo idzie odpowiedzieć

PS

chyba nie ten dział ;)

Gość
komentarz
komentarz

Interesuje mnie konsolka do muzy filmów i do gier dlatego się pytam czy to będzie dobry zakup i jaka będzie wersja lepsza fat czy slim a może slim & Lite

Jak nie ten dział to proszę o przeniesienie.

Mis776
komentarz
komentarz

ja Ci radze kupic Slim & Lite, bo jest mniejsza lzejsza i lepsza ma 2x wiecej NAND, można ja ładowac przez USB, ma funkcje UMD-Cache, wiecej kolorów XMB, więcej pamieci operacyjnej, wyjście TV. Jedyna jej wadą jest to, że nie ma Irda ale i tak mało kto z tego by korzystał :)

Neoman
komentarz
komentarz

Różnicy dużej nie ma. Slim jest lżejsza i ma wejście TV. Fat na pewno jest trochę tańszy ale kupisz tylko używaną. Wybór należy do Ciebie.

Marooooo
komentarz
komentarz

Polecam Konsole PSP S&L.

Do grania i oglądani filmów jest super :D

Wiem bo mam :)

Do tego kupiłem sobie kartę 8GB i jest git :D

a tak poza tym to nie ma takiej konsoli jak Slim :)

jest wersja fat albo slim&lite,

na wersje slim&lite mówi się w skrócie slim :)

ptasior360
komentarz
komentarz

nie kupuj fat!!!!!

Duban
komentarz
komentarz
nie kupuj fat!!!!!

Może uzasadnisz ??

Ja mam Phat i jestem zadowolony.

Jak komuś przeszkadza waga albo chce do TV się podłączyć to niech sam zdecyduje jaką. Tańszą czy nowszą :P

ptasior360
komentarz
komentarz

O ile mi się wydaje wersja grubsza ma gorszy wyświetlacz, jest cięższa, większa i ma mniej pamięci ram

Duban
komentarz
komentarz

Miałem porównanie co do tych LCD i nie ma różnicy - tylko na maxa słońcu ma Slim było troszkę lepiej, bo ma 5 stopni podświetlenia. Ale i tak nic nie było widać xD

Większa wcale nie jest jak się ją w dłoni trzyma. Tak jet cięższa i ma mniej ramu co mi nie przeszkadza, bo zwiech nie mam przy 4GB karcie :P

  • 2 tygodnie później...
Keepsake
komentarz
komentarz

Fat jest lepsza ;P Porównaliśmy ekrany w NFS:MW i w Slim bardziej smuży

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.