x-kom hosting

Intel Pentium DualCore E2180 2x2GHz

raul33
komentarz
komentarz

Która karta graf. będzie lepsza? 8800GS czy 9600gt? Obie były wymieniane w tym temacie ;-)

pzdr.

djkraszinio
komentarz
komentarz

zdecydowanie 9600gt

Adexis
komentarz
komentarz
zdecydowanie 9600gt

Hehe ja mam dokladnie Zotaca 9600GT AMP! Edition 512mb DDR3

szyna 256 :)

2 gb ram ddr2 667mhz (w dualu)

Intel Celeron D ;/ 2.8ghz

jak narazie crysis jakos daje rade pro street full detail rozdzielczosc i aa ;)

zamierzam wsadzic dual core e5200 :)

i dokupie 1 gb ram :)

co wy na taki config ?

jak chcecie opini o karcie to prosze bardzo ja gorąąąąco polecam + cena + wydajność - nie ma :Dhttp://www.ceneo.pl/;0151340288-10.htm

ja dostałem na nią 3 lata gwarancjii + przejsciówki vga hdmi i podłączenie bezposrednio z karty na karte dzwiękową :)

Akahan
komentarz
komentarz
zdecydowanie 9600gt

Czy tak zdecydowanie to ja nie wiem :D Ale fakt będzie trochę lepszy.

i dokupie 1 gb ram :)

Spokojnie starczy 2 gb nie trzeba dokupować więcej, no chyba że chcesz, co do e5200 podkręcisz go i wszystko ładnie będzie cacy :D

Jarek1290
komentarz
komentarz
thx.

a czy taki zestaw jest wart swojej ceny? http://allegro.pl/item405747516_nowy_zesta..._8500gt1gb.html

Zasiłka no-name=do wymiany,ramy też nie wiadomo jakiej firmy więc raczej nie najlepszej.Brak dysku twardego

i nagrywarki,na tej grafie za bardzo nie pograsz... myślę ,że złożył byś lepszy zestaw z pomocą tego forum (polecane zestawy komputerowe) ,a co najważniejsze pewny zestaw.

Adexis
komentarz
komentarz

nom chcialbym troche pokręcic ;] 3gb ram bo myśle o wymianie os'a na viste home premium

ariel_9
komentarz
komentarz

Odradzam Kupowanie gotowcow na allegro:) ja kupilem cala puszke bez karty i chcac dokupic karte graficzna okazalo sie ze musze wymienic zasilacz:) lepiej zlozyc samemu jakis zestaw chyba ze kupisz gotowa puche i tylko wymienisz w niej zasilacz ale watpie by to bylo oplacalne na tyme core duo gry chodza bardzo fajnie a z reguly wymagania gier podane sa z mysla o procku jednordzeniowym (chyba ze masz zaznaczone CORE DUO ) ja mam swego kompa niedlugo wiec testowalem dopiero kilka gier i chodzily bardzo fajnie ( CRYSIS UT3 BIOSHOCK GRID PROSTREET OBLIVION)wiec polecam

lesny1993
komentarz
komentarz

Looknij tutaj i dobierz jakiś zestaw bo na Allegro nic dobrego nie znajdziesz

Zasilacze to bomby zegarowe z opóźnionym zapłonem

8500GT to shit :P

Więc dobierz sobie coś z tego tematu:

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=33467

raul33
komentarz
komentarz

Już zaczynam sam sobie szukać wszystkiego i sam złoże kompa;) dzięki za radę. A jeszcze pytanko: Intele są dużo lepsze od AMD Athlon?

Adexis
komentarz
komentarz

jakiego intela masz na mysli i jakiego AMD :P

raul33
komentarz
komentarz

Np. Intel Core Duo E2220 kontra AMD Athlon X2 5000

id_request
komentarz
komentarz

No jak do 700,- to zbytniego wyboru nie masz. Chociaż w polecanych masz gotowy zestaw do takiej kwoty:

Procesor AMD Athlon 64 X2 4800+ BOX 65W 158 zł

Płyta Foxconn A690GM2MA-RS2H 127 zł

2x1GB PC6400 800MHz OCZ Platinum rev.2 CL4 138 zł

Seagate Barracuda 160GB 8MB 117 zł

Nagrywarka DVDR LG GH-20NS10 OEM Black SATA 75 zł

Zasilacz ModeCom MC-350ATX 2.0 350W 78 zł

Lepiej to brać, bo:

-jedna z lepszych konfiguracji do tej kwoty (w końcu polecana);

-w tym z allegro RAM pewnie jakiś no-name, a zasilacz firmy 'krzak'

-bułki kupujesz w spożywczym, a komputery w komputerowym (bynajmniej allegro);

-i tak nie masz co myśleć na tym zestawie z allegro o najnowszych grach;

-naprawdę nie masz w pobliżu sklepu komputerowego, że uciekasz się do allegro ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.