x-kom hosting

[Rozwiązany] Vista do gier?

Przemek
komentarz
komentarz

Ale faktycznie - najlepiej przetestować samemu i do wygaśnięcia okresu aktywacyjnego (30 dni) zakupić kopię z własnym kluczem i zarejestrować.
A skąd zainstaluje taką kopie Windowsa?

vadit
komentarz
komentarz

Nie zachęcam i nie popieram piracenia, ale MS chyba nie bez powodu w ten sposób rozwiązał aktywację systemu dając użytkownikowi 30 dni, po których system przestaje działać.

Chcąc wydać swoje ciężko zarobione pieniądze człowiek chciałby wcześniej sprawdzić co kupuję. Rzeczy materialne można obejrzeć w sklepie na wystawie, zobaczyć jak działają o ile jest taka możliwość. Z systemem więc sprawa powinna wyglądać podobnie.

To raz.

Dwa - Microsoft prowadzi sprytną politykę. Młodzi ludzie piracą, bo nie mają pieniędzy, a rodzice nie chcą wydawać na coś z czego nawet nie skorzystają - często uważają taki zakup za zbędny.

Później kiedy dorastają kupują przeważnie oryginalne systemy razem z nowymi komputerami.

Przemek
komentarz
komentarz

sprawa powinna wyglądać podobnie.
Ale nie wygląda i to jest piractwo.
MS chyba nie bez powodu w ten sposób rozwiązał aktywację systemu dając użytkownikowi 30 dni, po których system przestaje działać.
Na pewno nie dał takiej opcji po to by "przetestować" sobie system.
Mikrut
komentarz
komentarz

Nie doradzajcie mu że ma sobie zainstalowac 2 systemy bo w jego przypadku to jest bez sensu. Ponieważ z 2 GB które może dac jednemu systemowi zrobi się 1GB w XP i 1GB w Viście to jest marnowanie pieniędzy moim zdaniem na same systemy operacyjne wyda około 600 zł. Chyba lepiej kupic viste home premium za 300 zł ( nie wiem ile dokładnie kosztuje teraz) niż kupic Xp i Viste lub same XP i za kilka lat przesiadac się na Viste ? Weź viste home premium lub ultimate żeby w przyszłości nie wydawac swoich pieniędzy na nowy system bo MS przestanie wydawac aktualizacje do XP .

cwany
komentarz
komentarz
Ponieważ z 2 GB które może dac jednemu systemowi zrobi się 1GB w XP i 1GB w Viście to jest marnowanie pieniędzy

co ty pleciesz za głupoty, od kiedy to tak jest!!! brakuje ci elementarnej wiedzy... 2GB to 2GB!!!!!

jak każdy chyba wie 70% użytkowników XP to piraci a w Viście pewnie tylko 10% posiada pirackie wersje. Wniosek odnośnie dwóch systemów i powyższego nasuwa się sam...

Bienek
komentarz
komentarz

Gdybym mógł dwa systemy zainstalować(czyt. gdybym miał na to kasę) to może bym się nad tym zastanowił. Jednak szkoda mi wydawać niepotrzebnie forsę na dodatkowy system, który jak się później okaże będzie tylko zawadzał i zajmował miejsce na dysku. Co do tego co pisał Przemek- może i rzeczywiście tak jest, ale na pewno powinno być tak jak myśli VadIT! Choć w sumie, to jeśli MS by wykryło, że ktoś ma nielegalnie system, powinno od razu go zablokować a nie dawać 30-dniowy okres na aktywację, dając w ten sposób użytkownikowi zapoznać się z programem. W odniesieniu do słów Przemka, MS postępuję troszkę nielogicznie, hipokrytycznie tudzież paradoksalnie...

vadit
komentarz
komentarz

Gdyby MS chciał, żeby ludzie nie mogli korzystać z systemu przez 30 dni to zrobiłby tak, żeby aktywacja była konieczna tuż po instalacji. Takie moje zdanie. Jakiś cel w tym mieli.

Bienek
komentarz
komentarz

Chyba masz rację. Nie wiem jak wy, ale ja nie lubię wydawać takiej kasy w ciemno. Powiedzmy sobie szczerze, gdyby MS chciał, to zaraz po instalacji nielegalnego systemu mógłby dać, np. 2 dni na aktywację a nie 30...

Przemek
komentarz
komentarz
Wniosek odnośnie dwóch systemów i powyższego nasuwa się sam...
Zauważ że nie każdy jest piratem.
Gdyby MS chciał, żeby ludzie nie mogli korzystać z systemu przez 30 dni to zrobiłby tak, żeby aktywacja była konieczna tuż po instalacji. Takie moje zdanie. Jakiś cel w tym mieli.
Heh, cel jest takie że jeśli nie masz możliwości aktywacji systemu to Microsoft daje Ci przywilej 30 dni na jego aktywację. To co mówisz jest niedorzecznością. Dałbyś się okradać?

Przetestować system to sobie można w sklepie. Niektóre salony oferują taką możliwość.

Poza tym, nie wiem jak to jest dokładnie, ale domniema że istniej możliwość reklamacji więc w ciemno nie kupisz.

Bienek
komentarz
komentarz

Oks, dzięki za opinie i rady. Przeglądnę jeszcze raz ten temat, poczytam i na pewno na coś się zdecyduję... :) Dzięki wszystkim!!!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.