x-kom hosting

Bsod w trakcie gry

misiekhehe
utworzono
utworzono (edytowane)

No to tak oto co posiadam

Intel core 2 duo 3.0

4gb ram ddr2

Radeon 3870 512mb gddr4

i mój problem polega na tym że grając w gry (assassin creed/race driver grid) oczywiście na full detalach komp się czasami zwiesza i pojawia się niebieski ekran w przypadku visty czerwony tak zwany przez niektórych ekranem śmierci xD czym to może byc spowodowane?

Pozdrawiam

// na przyszłość formułuj nazwę tematu konkretnie

// naekana

falcon1984
komentarz
komentarz

Jaki masz zasilacz i temp. grafiki i procka w stresie ?

maciek9980
komentarz
komentarz

Podaj informacje zawarte w "ekranie śmierci" - głównie chodzi tu o kod błędu. Napisz jeszcze, jakiego Windowsa używasz.

misiekhehe
komentarz
komentarz

Sorka ze dopiero tera pisze ale wczesniej nie moglem no to tak zasilacz 500W temperatura procka 34-36 stopni temperatury grafy nie wiem jak określić tak samo jak informacji na ekranie śmierci bo jak system pada to ekran jest tylko chwilę wiec nie mam czasu żeby luknąć co tam dokładnie jest używam 64 bitowej visty i właśnie mam pytanie odnośnie właśnie visty czy to może być jej właśnie sprawka że dzieją sie takie cuda :P?

PS ekran pojawia się dość nieoczekiwanie zdarza się że pogram 10 minut i system pada a czasami mogę pograć nawet do 2,5 godziny bez żadnych problemów.

Pozdrawiam i dziękuje za pomoc

maciek9980
komentarz
komentarz

Dzieje się tak TYLKO w czasie grania?

falcon1984
komentarz
komentarz

500W jakiej firmy ?

Temp. grafiki sprawdź na włączonym AtiTool w czasie gry

Zmień system na XP/Vista 32-bit

misiekhehe
komentarz
komentarz

no od czasu do czasu jeszcze normalnie przy jakiejś instalce lub przy normalnej pracy ale jest o wiele mniej przypadków czasami gry lubią się wyłączyć do pulpitu i wyskakuje okno żeby zamknąć program z błędem appcrash normalnie załamka nowy sprzęt i już problemy xD

maciek9980
komentarz
komentarz

Ściągnij memtesta: http://www.idg.pl/ftp/pc_9105.html, zrób z niego bootowalną płytę i przetestuj nim pamięć.

misiekhehe
komentarz
komentarz

Zasilacz MC P4 FEEL-500 III A

A co do 32 bitowego systemu miałem zamiar na początku wbić go do kompa ale nie widział by mi całego ramu

falcon1984
komentarz
komentarz

Zasilacz też średnio udany, ale to chyba nie jego wina

Sprawdź RAM i grafikę, spróbul na innym systemie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.