x-kom hosting

Nokia 6280, E50 Czy Se K550i ?

Pajdek
utworzono
utworzono

Który z tych telefonów byście wybrali i dlaczego ??

seba115
komentarz
komentarz

Ja brałbym E50 albo 6280

E50 Ma dużo pamieci wewnetrznej, ma symbiana

6280 Fajny aparat, wyglad, radio

stawar12
komentarz
komentarz

ja mam e50 i jestem zadowolony, dużo aplikacji jest na niego w necie i ogólnie nie tnie się, aparat ok, wyswietlacz duzy - polecam

suar
komentarz
komentarz

Albo E50 albo k550i. Nokia E50 ma symbiana co jest bardzo dużym plusem, całkiem niezły aparat i wyświetlacz. SE k550i ma bardzo dobry dźwięk (nic nie charczy), dobry aparat (2.0Mpx, ale wychodzą ładne zdjęcia), długo trzymającą baterię (przy dosyć częstym użytkowaniu nawet 4 dni). Jedynym minusem (według mnie) są troszkę małe klawisze, przez co dosyć ciężko pisze mi się sms'y. Jeżeli nie zależy Ci na symbianie to bierz k550i.

Pajdek
komentarz
komentarz

K550i mam i właśnie jest możliwość zmiany na e50 lub 6280

suar
komentarz
komentarz

Aha. Miałeś kiedyś telefon z symbianem ? Jak nie to zmień na Nokię E50. Chyba, że z k550i dobrze Ci się pracuje/wszystkie funkcje Ci odpowiadają to go zostaw.

P.S Symbian to bardzo fajna sprawa ;)

Rafał91
komentarz
komentarz

Na symbiana możesz zainstalować dużo programów :) Symbian to fajny bajer, ja posiadam Nokię E51 i teraz nie zejdę z symbiana na długo :P

Pajdek
komentarz
komentarz

Suar tak miałem nokie 6600 :) jeszcze mam do niej setki programów gdzieś na płycie :)

  • 2 tygodnie później...
djwoj
komentarz
komentarz

ja mam k550i ale bierz ta z symbianem nie pozalujesz :D

[lucas]
komentarz
komentarz

Osobiście wybrałbym E50 :D

+ symbian, duże możliwości, to chyba mówi samo za siebie :D

+ pamięć wewnętrzna 70 [MB]

+ dodatkowa pamięć (microSD)

+ duży wyświetlacz

+ irda, BT, mp3

- brak radia;(

- słaby aparat, bo tylko 1.3 [Megapixeli]

n31T
komentarz
komentarz

Ludzie, to że telefon ma symbiana (E50) to nie znaczy że ma duże możliwości tak jak piszecie tu powyżej. Telefon wg. mnie nie jest godny polecenia, ma zbyt mało pamięci RAM, więc telefon będzie mulił.

bingo
komentarz
komentarz

Aby E50 nie muliła wystarczy wgrać od razu najnowszego softa i po kłopocie ;)

n31T
komentarz
komentarz
Aby E50 nie muliła wystarczy wgrać od razu najnowszego softa i po kłopocie ;)

Znam 3 osoby, które posiadają/posiadały E50 i każda z nich nie jest z niej zadowolona z powodu małej ilości RAM-u. ;)

pozdrawiam

bingo
komentarz
komentarz
Znam 3 osoby, które posiadają/posiadały E50 i każda z nich nie jest z niej zadowolona z powodu małej ilości RAM-u. ;)

pozdrawiam

Zależy do czego się takiego fonika potrzebuje... :P

Pajdek
komentarz
komentarz

To już nie wiem a może coś takiego http://allegro.pl/item418295500_spv_c600_f...2gb_okazja.html ?? Albo coś innego godnego polecenia do 350zł na allegro ??

n31T
komentarz
komentarz

Nie znam zbytnio się na tych z wm ale kumpel ma tego i jest z niego zadowolony klik

pozdrawiam

Pajdek
komentarz
komentarz

Tylko że mnie na takiego nie stać. Moglibyście coś polecić do 350zł na allegro ?? :)

n31T
komentarz
komentarz

Ja bym licytował to : klik

pozdrawiam

Pajdek
komentarz
komentarz

To nawet wyglądem nie przypomina telefonu tylko plamptopa. Chodzi mi o telefon godny polecenia do 350zł na allegro.

n31T
komentarz
komentarz

Ten co podałeś powinien być ok. W miarę procek a i ramu nawet dużo.

  • 3 tygodnie później...
Czabi
komentarz
komentarz

Ja tam mam k550i i mi swietnie wszystko chodzi takze nie wiem czy jest sens wymiany go na inny model chyba ze masz jakies wieksze wymagania od telefonu

//10% za odkop!

//Saper

n31T
komentarz
komentarz
Ja tam mam k550i i mi swietnie wszystko chodzi takze nie wiem czy jest sens wymiany go na inny model chyba ze masz jakies wieksze wymagania od telefonu

Po 1 może przestałbyś odświeżac tematy sprzed kilku miesiecy (nie mówie akurat o tym)

Po 2 k550i = 0 możliwości tak więc jak ktoś szuka telefonu do dzwonienia to niech sobie go kupi.

//naucz się korzystać z funkcji raport, od pilnowania porządku są moderatorzy

//Saper

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.