x-kom hosting

Intel Dual Core E2220

kajzer
utworzono
utworzono

witam wszystkich Forumowiczów.

niedawno kupiłem komputer a wraz z nim procka wymienionego w temacie. używam chłodzenia, które zostało dostarczone wraz z nim, obudowa stoi niczym nie osłonięta, także przepływ powietrza jest w porządku.

w biosie wszedłem w "PC Health Status" i trochę mnie zaniepokoiło to co tam zobaczyłem. w trakcie normalnego użytkowania, a w zasadzie przeglądania stron internetowych, temperatura wynosiła 75'C. czy to aby nie za dużo ?? co może być przyczyną takiej temperatury ??

z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam.

falcon1984
komentarz
komentarz

Sprawdź czy chłodzenie dobrze założone i czy jest pasta w ogóle

Zaktualizuj Bios płyty głownej

maciek9980
komentarz
komentarz

Moja rada jest podobna, jak rada przedmówcy - sprawdź, czy wentylator odpowiednio przylega do procesora i ewentualnie nałóż nową warstwę pasty termoprzewodzącej. Aktualizacja BIOS-u też nie zaszkodzi.

swirek
komentarz
komentarz
czy wentylator odpowiednio przylega do procesora

Wentylator montuje,u na radiatorze, ktory swoja podstawa przylega do procesora. Nie mieszaj koledze w glowie.

niedawno kupiłem komputer
Co to za komputer, podaj reszte sprzetu oprocz procka...
kajzer
komentarz
komentarz

dzięki Koledzy za pomoc, temat można zamknąć, okazało się że radiator wypadł z jednego zaczepu w trakcie transportu i źle przylegał do proca.

teraz wszystko śmiga w porządeczku :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.