x-kom hosting

neostrada - rezygnacja

bartek
utworzono
utworzono

Witam

Właśnie za miesiąc kończy mi się umowa z neostradą i nie chce jej przedłużać. Słyszałem, że trzeba złożyć do nich jakąś rezygnację. Czy ktoś z Was może pisał już coś takiego, albo ma jakiś wzór? Będe wdzięczny za każdą pomoc bo nie wiem wogóle jak się do tego zabrać, a muszę to wysłać jak najszybciej.

pozdrawiam

vocativus
komentarz
komentarz

ja pisałem takie wypowiedzenie umowy:

wodniczki zielone, 21 lipca 2008r. jan kowalski ul. kowalska 00-000 wodniczki zielone nr tel. 666 666 666 Do Biuro Obsługi Klienta Firma firma Ul internetowa wodniczki suche Szanowni Państwo, Uprzejmie informuję, iż wyprowadzam się z dotychczas zajmowanego przeze mnie lokalu i w związku z tym proszę na podstawie § 23 ust. 2 Regulaminu świadczenia usługi w zakresie dostępu do sieci komputerowej firmy FIRMY o rozwiązanie umowy o świadczeniu usługi dostępu do sieci komputerowej  zawartej w dniu 10.11.2004 do lokalu na [adres] począwszy od dnia 1 września 2008 roku. Z poważaniem

przy czym dane jana kowalskiego z prawej strony, a dane firmy z lewej :D zadzwoń na BOK i spytaj się gdzie to możesz złożyć i składaj w dwóch kopiach - jedna dla nich jedna dla ciebie.

Lucas4034
komentarz
komentarz

Tepsa przyjmuje takie podania miesiac przed wygasnieciem umowy bo pozniej robią problemy. Pozatym nie trzeba podawac powodu bo to nasza prywatna sprawa czy chcemy przedluzyc umowe czy nie ;)

piku
komentarz
komentarz

Zresztą i tak musisz złożyć papier w tepsie więc i tam podanko dostaniesz "firmowe" ;)

Gość
komentarz
komentarz

Napisz rezygnacje i zloz podanko w Punkcie TPSa nawet w jakims markecie w dwoch kopiach na swojej kopi zarzadaj czytelny podpis osoby przyjmujacej oraz date przyjecia.

Ja rezygnowalem z TPSY 2 razy po zmianach w regulaminach i nigdy w terminie mi nie wylaczyli zawsze klocilem sie czemu nie wylaczaja i przysylaja dalej fakture. W efekcie wylaczali miesiac lub dwa pozniej a potem odliczali na anstepnych fakturach.

Dlatego mi sie w marcu 2009 konczy neostrada i rezygnuje z niej albio wezme Dialog, Netie, albo Tele2 zalezy jaka bedzie promocja cenowo atrakcyjna w tym czasie.

bartek
komentarz
komentarz

Dzięki vocativus za wzór podania i wszystkim za pozostałe posty

Powiedzcie jeszcze czy konieczne jest powoływanie się na jakiekolwiek paragrafy?

vocativus
komentarz
komentarz

nie musisz. Ja to napisałem bo w firmie z której mam neta pracują sami debile.

piku
komentarz
komentarz

Paragrafy niepotrzebne, wszystko zresztą masz w umowie :D

Gość
komentarz
komentarz

Ważne, abys podal swoje dane abonenta TPSA, czyli identyfikator TP, na kogo umowa, pesel, nr dowodu osobistego z seria bo potem jak cos beda cie wlalc zebys te dane im skladal albo ci powiedza, ze rezygnacja nie uznana bo zle pismo zlozyles.

bartek
komentarz
komentarz
Ja to napisałem bo w firmie z której mam neta pracują sami debile.

To może jednak napisze, bo nie wiem jak jest w mojej, ale słyszałem przeróżne opowieści;)

OK dzięki wszystkim za pomoc, mam teraz trochę czasu to przejdę się do telepunktu, niech mi wszystko powiedzą.

edit

Zadzwoniłem właśnie na 9393, żeby dowiedzieć się wszystkiego o tym pisemku. Opiszę, może komuś się to kiedyś przyda.

No więc gdy już przebrnąłem przez kilka etapów ,,jeżeli cośtam, naciśnij 1" zgłosiła się jakaś kobieta z obsługi. Pani bardzo miła,chociaż nie było jej wogóle słychać. Powiedziała mi, że im krócej tym lepiej.

No więc po podaniu swoich danych i danych adresowych TP piszemy tylko

Proszę o rozwiązanie umowy dot. usługi neostrada tp wraz z dniem wygaśnięcia umowy

podpis, tel do kontaktu i starczy. Muszi być napisane odręcznie. I wszystko.

Tak więc dzięki wszystkim za pomoc, pozdrawiam ;)

Gość
komentarz
komentarz

Obys trafil na kompetentne osoby bo czasem pracuja i w TPSA debile. :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.