x-kom hosting

Pivot

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Pivot nie daje dużych możliwości? To proszę popatrzeć na filmik z poniższego linka :D

http://uk.youtube.com/watch?v=TUaLxVMaOZg - przykładowy :D Dźwięki pochodzą ze stron, gdzie są całe bazy darmowych dźwięków do pobrania ;) A, jeszcze jedno - ten film zawiera sceny mogące wywołać atak epilepsji (gwałtowne migotanie), tak więc jeśli macie podobne skłonności do padaczki, NIE WŁĄCZAJCIE GO. BTW, po 3:50 jest już głupawe i nie ma sensu oglądać xD

Film wykonany przez jednego z "czołowych" twórców "pivot-filmów" na YT, poza PivotMasterDX ;)

raxy999
komentarz
komentarz

Capi, żebyś wiedział, ile ja się w Pivocie narobiłem...

Ale już nie robię od dawna bo mi się znudziło. Ale jak taka stronka powstała to coś śmiesznego zawsze moge wykombinować ;)

Toto_to..._co_to.gif

post-25131-1225116366_thumb.gif

aXE
komentarz
komentarz

Niby fajny program do prostych animacji , ale lepiej pobawcie się w Flashu :) Polecam :D

Gość
komentarz
komentarz

Super programik, niedługo wrzucę moje animacje :D

Thief27
komentarz
komentarz

Raxy999 :o rządzisz.Ja też musze się tym programem pobawić.

  • 5 miesięcy później...
kamil_314
komentarz
komentarz

A ja mam jedno pytanie: co robią dwa przyciski: front i back w panelu z boku?? dopiero zacząłem i nie widzę jakiś efektów gdy to naciskam

piku
komentarz
komentarz

Nie odkopuj staroci, załóż własny temat.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.