x-kom hosting

Problem z wentylatorem

Chrapo
utworzono
utworzono

Mam dziwny problem z wentylatorem na karcie graficznej Palit GeForce 7600 GT. Mianowicie na starszych sterownikach wentylator działa bez zarzutów, natomiast na najnowszych sterownikach wentylator działa tylko przy włączeniu

komputera, jednak zaraz po uruchomieniu systemu wentylator przestaje działać. Co robić ????

Gość
komentarz
komentarz

A jak wlaczysz jakas gre to wlacza sie wentylator czy tez nie??

Chrapo
komentarz
komentarz

Nie, nie włącza się :(

kozman
komentarz
komentarz

A przypadkiem nie wyłączyłeś go jakoś w speedfanie, lub programie tego typu? bo jak dziala przed odpaleniem w windowsie, to może być właśnie to.

Gość
komentarz
komentarz

A moze w sterownikach najnowszych jest opcja wlaczajaca np wentylator pod obciazeniem gier czy zeby minimalizowal obroty w ATi do Radkow HD4870 widzialem cos takiego :)

BlackRaven
komentarz
komentarz

Sprawdź temperatury karty graficznej w IDLE i pod obciążeniem. Prawdopodobnie włącza się kontrola obrotów wentylatora, jeśli temperatury są ok to nie ma się czym przejmować (a raczej można się cieszyć ciszą :P).

Chrapo
komentarz
komentarz

No więc temperatura bez obciążenia wynosi ok 65 'C, i nie mam zainstalowanych programów typu speedfan

Akahan
komentarz
komentarz
No więc temperatura bez obciążenia wynosi ok 65 'C, i nie mam zainstalowanych programów typu speedfan

Trochę dużo jak na tę kartę... Tylko przeinstalowałeś stery może coś grzebałeś w kompie?

Chrapo
komentarz
komentarz

Nie nic nie grzebałem. Odinstalowałem jedynie stare stery, następnie zainstalowałem nowe. Włączyłem komputer wentylator działał, ale zaraz po ukazaniu się pulpitu wentylator przestaje działać :( . Nie wiem co robić, a nie chce wracać do starych sterowników

I jak panowie możecie mi pomóc bo nie mam pomysłu co robić a chciałbym zachować najnowsze sterowniki :(

kozman
komentarz
komentarz

Ja jednak proponuję wrócić do starszych sterowników, bo nigdy nie wiadomo co się może z kartą stać.

Chyba jednak nie ma tak dużej różnicy pomiędzy sterownikami o 0.0001 wersji wczesniejszą :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.