x-kom hosting

komputer mi się sam wyłancza

mati00007
utworzono
utworzono

Włanczam komputer wszystko dobrze hasa i nagle się wyłancza wszystko oprucz diody :cry: POMOCY!!!!!!!!!!

Evil
komentarz
komentarz

proponuje przeskanować komputer jakimś antywirusem :)

mati00007
komentarz
komentarz

SKANOWAŁEM nie moge na nowo wgrać windowsa bo się też wyłancza

tazman
komentarz
komentarz

a w jaki sposób go wgrywasz ?

Fafu
komentarz
komentarz

A ja mam inne pytanie... CO to ma wspólnego ze sprawami forum ?

skowrona
komentarz
komentarz

daj logi

Chlebak
komentarz
komentarz

zobacz stan kondensatorów obok procesora(czy mają"wybitą" ku górze obudowe)

kasskabyt
komentarz
komentarz

Mam podobny problam znacyz sie tak wlaczam sobie komputerk wszystko jest wporzadku nagle sie sam resetuj co jakis czas (nie jest okreslony)kiedy mu sie spodoba to sie wylacza tak samo cyz siedze sobie np na gg to wyskuje mi blad gg.exe i sie wylacza podobnie gdy grzebie w interneci wyskauje blad iexplore.exe i sie wylacza moze mi ktos pomoc bardzo prosze a komppa sknawalm i niby nie ma wirkow wiec ja nie wiem z gory dzikeuje abrdzo za wszelakie odpowiedz

  • 2 tygodnie później...
fdsz
komentarz
komentarz

Co do samoczynnego wyłączania się komputera to proponuje sprawdzić czy nie masz kurzu na procku i karcie graficznej. Ja tak miałem, przegrzewał się i po chwili się sam wyłączał.

Gość
komentarz
komentarz

PRzeskanowałeś programem antywirusowym? Masz Firewalla?

Jaki masz OS? Jaki sprzęt i przede wszystkim jaki zasilacz? Jakie są temperatury kluczowych elementów komputera?

A i wyłącza sie tak jakbyś wyłaćzył zasilanie czy jakby sie zamykał system ?

anm
komentarz
komentarz

miałem identyczny problem ...wymieniłem karte graficzną na nowa i działa bez problemów..proponuje żebyś pożyczył od kolegi karte i zamienił ja ze swoją...tak sprawdzisz czy to w niej jest problem...ja tak zrobiłem i dziś mam nową karte i sprawny sprzęt

święty
komentarz
komentarz

Mógł to też być problem z zasilaczem. Albo coś ze sterownikami

  • 1 miesiąc później...
mati00007
komentarz
komentarz

już rozwionzałem ten problem ale dzięki za dobre rady. po wyczyszczeniu kompa zaczęły sie te problemy chodziło o to że wyjąłem radiator od chłodzenia procka wypadł mi z ręki i starła sie pasta termoprzewodzonca i procek się po prostu pżegżewał i wyłanczał :lol: :lol: :lol: :lol:

Przemek
komentarz
komentarz
chodziło o to że wyjąłem radiator od chłodzenia procka wypadł mi z ręki i starła sie pasta termoprzewodzonca i procek się po prostu pżegżewał i wyłanczał :lol: :lol: :lol: :lol:

Po zdjeciu radiatora zawsze powinno nakladac sie nowa paste !

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.