x-kom hosting

Radeon 3870 sterowniki do gier

LordMat
utworzono
utworzono

Witam, otóż poszukuję najlepszych sterowników do karty radeon hd3870 512mb gigabyte(chodzi mi wyłącznie o gry). Zainstalowałem sterowniki z płyty cd, i niestety gry mi chodziły jak na geforce 6600. Po ściągnięciu najnowszysch sterowników z oficjalnej strony " http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst...p=xp/radeonx-xp " było to samo. Aktualnie mam te sterowniki http://www.tweakforce.com/modules.php?name...load&cid=19 . Nie są one złe, ale myślę, że na pewno są lepsze od tych. Jeżeli ktoś miałby dobre sterowniki do gier oprócz wyżej wymienionych, to niech wyśle linka na forum.

OS: Windows xp proffesional (32 bit)

Procek: Amd Athlon 3500+ venice

Pozdro LordMat

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Zacznijmy od tego, że masz zdecydowanie za wolny procesor do tej karty. Jakby Ci się udało go podkręcić chociaż do 2,8 GHz (a najlepiej wyżej) to by było fajnie. Ale jeśli jeszcze nigdy nie kręciłeś i obawiasz się, że nie dasz sobie rady, to lepiej się za to nie zabierać.

LordMat
komentarz
komentarz

Mam dobre chłodzenie, więc myśle, że mógłbym podkręcić procka, ale nigdy się za to nie zabierałem. Ale narazie chodzi mi o najwydajniesze sterowniki do karty..

kozman
komentarz
komentarz

Najwydajniejsze, to będą zazwyczaj najnowsze ze strony producenta czyli AMD/ATI. Napisz ile masz pamięci RAM.

@ DOWN

Dlatego napisałem "zazwyczaj" :]

FrogsterPL
komentarz
komentarz
to będą zazwyczaj najnowsze ze strony producenta czyli AMD/ATI

Nie ryzykowałbym ściągania Catalystów 8.7 - czytałem, że to gnioty. Na razie 8.6 są znacznie "pewniejsze".

Anonim1
komentarz
komentarz

Zdecydowanie procek za wolny dla tej karty i ewidentnie ją blokuje.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.