x-kom hosting

GeForce 6700XL - wydajność

Gość
utworzono
utworzono (edytowane)

Siema

niekatualne

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Z tego co znalazłem, jest to 6600 GT w wykonaniu Mediona (ałć ^^). Zegary prawdopodobnie 525/1100 MHz, ale głowy nie dam (nie są pewni w necie). GPU to NV43 (to samo co w 6600 i 6600 GT).

webber
komentarz
komentarz

Yhy, to jest 6600GT z innymi taktami.

Gość
komentarz
komentarz

OK, dzięki :)

A czy ten Medion może sam z siebie paść? Czy to raczej nie możliwe? Bo różne historie już słyszałem :huh:

I jeszcze jedno - jak ma NV43 to będzie się podkręcał jak np. 6600? Z ochłodzeniem tej karty nie ma problemu, karta ma radiator i do tego dołożę mój nowy nabytek: Scythe Ultra Kaze 3000rpm :zab:

FrogsterPL
komentarz
komentarz
A czy ten Medion może sam z siebie paść? Czy to raczej nie możliwe? Bo różne historie już słyszałem huh.gif

6610 XL i 9800 XL/XXL od Mediona sypią się jak diabli. Nie wiem jak 9600 TX i X700. Ale nie byłbym raczej zbytnim optymistą (choć, oczywiście, karta może służyć bezawaryjnie przez długi czas).

I jeszcze jedno - jak ma NV43 to będzie się podkręcał jak np. 6600?

Jeśli Medion nie ingerował w układy zasilające (a nie wątpię, że to zrobił dla oszczędności...), to moim zdaniem powinien się kręcić jak 6600 (przynajmniej na GPU - nie wiem, jakie ten Medion ma pamięci).

Gość
komentarz
komentarz

Jak przyjdzie wentyl i będę miał trochę czasu to potestuję Mediona, zobaczymy co potrafi ;)

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Z ciekawości, Ty go kupiłeś czy dostałeś? :D

Gość
komentarz
komentarz

Yyy, zabijesz mnie :D Świadomie kupiłem Mediona, poddaję cię karze Frogster :szacunek: :lol:

FrogsterPL
komentarz
komentarz
poddaję cię karze Frogster

MNIE?! :lol: Ty sobie uważaj xD

Ale jak, do diabła, można kupić kartę beznadziejnej marki, w dodatku nie wiedząc, jakie ma osiągi? :lol: Żeś mi zaimponował normalnie :rotfl:

Ile za niego dałeś? :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.