x-kom hosting

Problem z Radeon 9200

BioLy
utworzono
utworzono

Mam taki problem normalnie wszystko gra i buczy jestem po formacie wszystko zainstalowalem sterowniki oryginalne jakie dostalem na plycie tez.. a problem tkwi w tym jak zalacze obojetnie jaką gre np. fifa 08 po rozpoczeciu meczu po chwili pada grafika albo sie zatnie i nie ruszy albo monitor sie wylaczy do stanu spoczynku... jak temu zaradzic ?? Prosze o waszą pomoc .. z góry dziękuje

Lipton
komentarz
komentarz

Prawdopodobnie spowodowane jest to przegrzewaniem się karty. W 9200 nie ma czujnika najlepiej sprawdź dotykając kości pamięci, lub rdzenia. Jeśli będzie parzył znaczy że karta się przegrzewa.

Przed formatem czegoś takiego nie było?

BioLy
komentarz
komentarz

tez takie cos sie dzialo... a mam zamontowane dodatkowo 2 wentylatory .. jak temu zapobiedz ??

dzieje sie to tylko jak gram ...

Duban
komentarz
komentarz

Dorzuć wentyl z boku budy żeby wrzucał pow. na grafę.

Albo wymień na niej chłodzenie lub kup po prostu nową :P

Lipton
komentarz
komentarz

Nie opłaca się kupować chłodziwa na tą kartę. Najlepiej sprzedaj ją i licytuj:

http://www.allegro.pl/item405853012__power...gwarancja_.html

Podaj jakie podzespoły posiadasz w komputerze.

BioLy
komentarz
komentarz

2GHz procek , plyta asroka , 768 Ramu

Gość
komentarz
komentarz

a zasilacz? (model, moc w W)

BioLy
komentarz
komentarz

zasilacz nowy 350 albo 400 W , tylko zastanawia mnie jedna rzecz komp moze normalnie chodzic caly dzien gg strony www itp a gdy wlacze gre pogram chwile i zacinka albo monitor sie wylancza...

FrogsterPL
komentarz
komentarz
zasilacz nowy 350 albo 400 W

Podaj markę i model.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.