x-kom hosting

dobór karty

BraYneX
utworzono
utworzono

intel pentium dual core cpu E2140 1.6ghz (2 rdzenie)

gigabyte 945GZM-S2

1gb ram

ati radeon hd 2400 series 512mb

chciałbym zmienic karte na taka do 400 zł ale niewiem jaki mam zasilacz bo sa plomby i nie moge zajrzec.

Co proponujecie?

Akahan
komentarz
komentarz

Nie znając zasilacza nic Ci nie polecimy, ale jak będziesz chciał wymienić grafikę i tak będziesz musiał rozkręcić kompa, ale jakbyś znał zasilacz i podkręcił tę procek :P do około 3 GHz już coś można brać...

EDIT: No fakt pomyliło mi się :)

BraYneX
komentarz
komentarz

no tak ale jak bym juz miał karte to bym na plomby nie oatrzył ;) ale narazie nie chce to moze jak ta karte moge podkrecic rzaem z prockiem

Duban
komentarz
komentarz
podkręcił tę kartę do około

...ten procek... :P

Akahan mówi dobrze. Zmieniając grafikę i tak musisz zerwać te plomby chyba że dajesz na serwis. Jeśli masz możliwość to idź tam gdzie kupiłeś i zapytaj czy Ci nie sprawdzą albo zobacz na fakturze czy coś ;)

Dozbieraj trochę i kup 8800GS i jakiś zasilacz - Chieftec 450W albo coś podobnego ;)

Akahan
komentarz
komentarz

Po prostu nie chcę Ci czegoś polecać nie znając zasilacza, żebym potem nie było, że po tygodniu komp Ci się spali :(

BraYneX
komentarz
komentarz

sprawdze w gwarancji czy moge rozkrecic a moge podkrecic

Akahan
komentarz
komentarz
sprawdze w gwarancji czy moge rozkrecic a moge podkrecic

Nie znając dokładnie sprzętu radziłbym na razie nie podkręcać, bo może być niestabilnie...

BraYneX
komentarz
komentarz

jeszcze pasuje 2gb ramu

Duban
komentarz
komentarz
jeszcze pasuje 2gb ramu

Rozumiem, że 2 GB chcesz dołożyć czy 2GB razem chcesz mieć ?

Jakie masz teraz ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.