x-kom hosting

[Rozwiązany]Obraz się "tnie"

kashriush123
utworzono
utworzono

witam wszystkich

Mam pewien problem. Wymienialem ostatnio karte graficzną , wszystko ladnie smigało przez ok. miesiąc. Po załadowaniu systemu normalnie wszystko działało "zaprzaszamy " itp. Teraz po załadowaniu jest jedynie czarny ekran i słychac tą melodyjke , dopiero po kilkunastu resetach normalnie sie włącza i to wyskakuje jakiś błąd sterowników i np. podczasz przewijania strony obraz się "tnie" . Co jest tego przyczyną ? monitor czy karta ? a moze powinienem zainstalowac inne sterowniki.

Duban
komentarz
komentarz

Tak. Usuń stare ster w wgraj nowe.

Jaka karta ? Wymieniłeś stery razem z kartą ?

kashriush123
komentarz
komentarz

tak zainstalowalem sterowniki . Miałem gf 4 teraz mam radeon 9600 pro taki szit ale dla mnie narazie starczy bo i tak za darmo dostałem.

a co do tych sterowników to jakie zainstalowac , bo mam teraz jakies ccc czy jakos tak ;/ i dzialalo wszystko ok

kashriush123
komentarz
komentarz

mam winxp :P

a sterowniki to

8-6_xp32_dd_ccc_wdm_enu_64783
Duban
komentarz
komentarz

Zainstalowałeś to co podałem ?

To tnięcie się strony powoduje właśnie brak sterów :huh:

Zainstaluj to z linku i zobacz.

kashriush123
komentarz
komentarz

mialem zainstaowane sterowniki

przeistalowałem je teraz obraz sie nie tnie ale jakis mały ;p

Duban
komentarz
komentarz

Zmień rozdziałkę na taką co Ci pasuje ;)

Masz CRT czy LCD ??

Jak CRT to se ustaw w ustawieniach monitora obraz tzn rozciągnij :P Nie powiedziałeś w jakim sensie jest mały ;)

kashriush123
komentarz
komentarz (edytowane)

mam crt

ogólnie mój komp jest stary ... byl kupiony jak szłem do 2 podstawówki teraz ide do liceum :>

a to ze jest maly nie wiem jak opisac , dam zdjecie :)

powiedzmy ze to jest monitor i u mnie to wyglada tak:

5o9rp4la4.th.jpg

ten niebieski to obraz i te czarne po bokach tez powinno dawac obraz . rozdzielczosc mam 1024x700cos

PS. czasem przy starcie kompa po zainstalowaniu tych sterowników wyskakuje takie coś:

Catalyst Control Cennter will not be fully operational until SMARTGART has determined your optional graphics processor settings. Please wait...

potem znika

Duban
komentarz
komentarz

Ten obraz to musisz ustawić w samym monitorze albo w Catalyst Control Center będzie taka opcja ;)

A ten komunikat to nie wiem -_- może na nowe stery ? ^_^

kashriush123
komentarz
komentarz

dobra zainstalowałem te sterowniki wszystko git działa :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.